İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 7 İş İlanı Bulundu.
Toplam 7 İş İlanı Bulundu.

Ankara İş İlanları


Rutaş - Ankara

Kalıp-aparat yapımımda manuel torna freze , talaşlı imalat makinaları kullanımında bilgili mesleki bilgi ve deneyimi olan , sorumluluk sahib ..

2 yıl önce

Er Makina Dişli Sanayi - Ankara

ER MAKİNA DİŞLİ SANAYİ, 40 yılı aşkın üretim tecrübesi ile Savunma, Havacılık ve Endüstriyel sektörlerinde dişli ve dişli kutuları üretimi g ..

2 yıl önce

Rapid Savunma Makine - Ankara

Ankara/Ostim'de bulunan ve savunma/otomotiv sektörlerine çalışan firmamıza, CNC Torna ya da Freze tezgahlarında tecrübeli, Fanuc kontrol pan ..

2 yıl önce

Tedsan Teknik Makina - Ankara

Firmamız Cnc Torna Makinalarında çalışmak üzere ; En az 3 Yıllık savunma Sanayi Tecrübeli, Fanuc Kontrol sistemine tamamen hakim, Yoğun çalı ..

2 yıl önce

Çağrı Hidrolik Ve Silindir - Ankara

Cnc torna , cnc dik işleme merkezinden iyi anlayan ( USTA ) Cad , Cam bilen ( Orta seviye ) Askerliğini yapmış İşine sağdık Güler yüzlü iş a ..

2 yıl önce

Gİ GROUP - Ankara

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel v ..

2 yıl önce

Mateks Makina - Ankara

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI ATC - Mateks, Ağır İş Makinaları ve Zırhlı Kara Araçlarına ait Şanzıman & Tork Konvertör Parçaları üretimi yap ..

2 yıl önce