İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 105 İş İlanı Bulundu.
Toplam 105 İş İlanı Bulundu.

Ankara İş İlanları


Anadolu Telekomünikasyon - Ankara

Turkcell Superonline Fiber Çözüm Merkezimizde, ürün ve hizmetlerimizin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek “Çağrı Merkezi Satış T ..

2 yıl önce

Ndm Gıda Lojistik Danışmanlık Paz. Ve Tic. Ltd. Şti. - Ankara

Ana Görev ve Sorumlulukların Özeti: - Müşteride sipariş talebi yaratılması, - Pazar payı , bulunabilirlik ve satış hacmi için gerekli çalışm ..

2 yıl önce

Cumhuriyet Lezzet Dünyası - Ankara

BATIKENT ŞUBEMİZDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE DÖNERCİ KALFASI ALINACAKTIR. ..

2 yıl önce

Epider Plus 2 Güzellik Salonu - Ankara

Kızılay da bulunan güzellik salonumuza deneyimli güzellik uzmanları aramaktayız. işe ihtiyacı olan, iş disiplini ve prensiplerine uygun cidd ..

2 yıl önce

HOMEPLUS TELEKOMÜNİKASYON - Ankara

Turkcell bireysel hizmetler bünyesinde faaliyet gösteren; HomePLUS çatısı altında Turkcell Fiber ürünlerinin Yenimahalle ve Demetevler bölge ..

2 yıl önce

ESC DESTEK - Ankara

ANKARA KAZAN SARAY MAHALLESİNDE BULUNAN DEPOMUZ İÇİN (TECRÜBELİ ) BAY / BAYAN TEMİZLİK PERSONELLERİ ALINACAKTIR. BAŞVURULAR ONLINE OLARAK YA ..

2 yıl önce

SECURITAS GÜVENLİK HİZMETLERİ - Ankara

Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz. Ya siz? Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün ..

2 yıl önce

ÖZLEM ANTEN SAN. VE ELK. CİH. PAZ. LTD. ŞTİ. - Ankara

Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatı ..

2 yıl önce

Doruk Çevre İş Sağlığı Ve Güvenliği - Ankara

***B SINIFI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI*** İvedik Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Ortak Sağlık Güvenlik Birimimiz bünyesinde ..

2 yıl önce

Halıkent Mağazaları - Ankara

BATI PARK AVM HALIKENT MAĞAZAMIZA TECRÜBELİ BAY BAYAN SATIŞ TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR. ..

2 yıl önce

Vira Sistem - Ankara

Gayrimenkul sektöründe başarıyla faaliyet gösteren, şirketimiz bünyesinde ofis içi telefon ile müşteri ilişkilerini yürütecek, Çankaya Yıldı ..

2 yıl önce

FİBER CENTER TELEKOMÜNİKASYON - Ankara

İş Tanımı Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber ..

2 yıl önce

Arkitech İleri Yapı Teknolojileri A. Ş. - Ankara

10 yıldır faaliyet gösteren ve son teknoloji tezgâhlar ile Hafif Çelik Sektörüne yönelik CNC Rollform makinaları imalatı ve yazılımı konular ..

2 yıl önce

Arkitech İleri Yapı Teknolojileri A. Ş. - Ankara

10 yıldır faaliyet gösteren ve son teknoloji tezgahlar ile Hafif Çelik Sektörüne yönelik CNC Rollform makinaları imalatı ve yazılımı yapan ş ..

2 yıl önce

Günfar İnşaat - Ankara

Çankaya'daki firmamızın merkez ofisinde çalışmak üzere; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve benzeri bölümlerinden mezun, ..

2 yıl önce

Land Home - Ankara

İLANI İNCELEMEDEN BAŞVURMAYINIZ... Ankaranın en seçkin bölgesi olan Çankaya'da patentli markamız "LAND&HOME" YATIRIM olarak faaliyet göstere ..

2 yıl önce

Aday Group | Adayport - Ankara

Satış ve Pazarlama Uzmanı Tercihen Savunma Sanayi alanında deneyimli. Satış ve Pazarlama konusunda tecrübeli, İş takibinde sorumlu ve sonuç ..

2 yıl önce

TRENDYOL - Ankara

TRENDYOL EXPRESS Yeni nesil, müşteri odaklı bir dağıtım platformudur. Esnek teslimat operasyon altyapısı ile en son tekn ..

2 yıl önce

Adecco Group - Ankara

Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye i ..

2 yıl önce

Seven İşleme İmalat - Ankara

MALIKÖY BAŞKENT OSB de bulanan Talaşlı imalat atölyemizde vardiyalı da çalışabilecek tecrübeli, Cnc borverk ve cnc dik işleme tezgahı operat ..

2 yıl önce