İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 9 İş İlanı Bulundu.
Toplam 9 İş İlanı Bulundu.

Ankara İş İlanları


Akademiduru Eğitim Danışmanlık - Ankara

Eğitim & danışmanlık firmamızın Ankara-Kızılay ofisinde çalışmak üzere, 20-30 yaş arasında, en az Lise mezunu bayan çalışma arkadaşı alınaca ..

1 hafta önce

Profil Konut Yapı - Ankara

inşaat firmamız merkez ofisine diksiyonu düzgün insan ilişkileri iyi gayrimenkul sektöründe satış deneyimi olan bayan sekreter alınacaktır. ..

1 hafta önce

Orsa Elektronik Ve Bilişim - Ankara

Elektronik Bilgisayar ve Bilişim sektörlerinde hizmet veren firmamıza Muhasebe ve iş organizasyonu konularında yardımcı personel alınacaktır ..

3 hafta önce

Ertem Basım Yayın - Ankara

SEKRETER GÖREV NİTELİKLERİ VE İŞ TANIMI Ertem Basım Yayın Dağıtım Ltd. Şti. Ümitköy merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; • Benzer bir poz ..

1 ay önce

Ertem Basım Yayın - Ankara

Ankara- Sincan- Başkent OSB -Temelli fabrikasında görevlendirilmek üzere; • Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, • Benzer b ..

1 ay önce

Alternatif Boya - Ankara

İvedik Organize Sanayi bölgesinde faaliyet gösteren elektrostatik toz boya, kimyasal ürünler, boya makinaları satış ve boya makinaları bakım ..

1 ay önce

Otoban Sürücü Kursu - Ankara

MAMAK ÇARŞI MERKEZDE BULUNAN SÜRÜCÜ KURSUMUZA LİSANS VE ÖNLİSANS MEZUNU DİKSİYONU DÜZGÜN BİLGİSAYAR KULLANMAYI BİLEN DAHA ÖNCE OFİS İŞLERİND ..

2 ay önce

Dr. Levent Karafakı Muayenehanesi - Ankara

Kliniğimizde çalıştırılmak üzere - Ön muhasebede çalışabilecek, - Sekreterlik ve yönetici asistanlığı görevini yerine getirebilecek, - Bilgi ..

3 ay önce

Işın Maden - Ankara

Firmamızda Sekreter Görevi yapacak Diksiyonu Düzgün Sorumluluk Sahibi Pratik Düşünceye Sahip Bakımlı Güler Yüzlü ..

3 ay önce