İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 17 İş İlanı Bulundu.
Toplam 17 İş İlanı Bulundu.

Ankara İş İlanları


İletim Enerji Taahhüt Mühendislik - Ankara

İvedik Osb de bulunan firmamıza telefon, mail ve evrak trafiğini yönetecek tecrübeli bayan eleman alınacaktır. ..

4 ay önce

Otoban Sürücü Kursu - Ankara

MAMAK ÇARŞI MERKEZDE BULUNAN VE AKDEREDE BULUNAN SÜRÜCÜ KURSUMUZA LİSANS VE ÖNLİSANS MEZUNU DİKSİYONU DÜZGÜN BİLGİSAYAR KULLANMAYI BİLEN DAH ..

5 ay önce

Özkan Hukuk - Ankara

Maidan da bulunun ofisimizde çalışmak üzere sekreter çalışma arkadaşları aramaktayız. Başvuruların CV gönderilerek yapılması rica olunur. ..

5 ay önce

Stil Grup İnşaat - Ankara

Çankaya Büromuza, Bilgisayar Office Programlarında deneyimli, Muhasebe konusunda bilgili, Diksiyonu düzgün, 30-40 Yaş aralığında BAYAN Sekre ..

5 ay önce

Zümrüt Fuarcılık - Ankara

Ofis işlerine hakim , Aktif bilgisayar kullanabilen , Telefon konuşmalarında Etkin , Sosyal Aktivasyonu yüksek ve Etkili , Diyalog kurabilen ..

5 ay önce

Pet Hospıtal Hayvan Hastanesi - Ankara

1994 YILINDAN BU YANA HAFTANIN 7 GÜNÜ 24 SAAT HİZMET VEREN HASTANEMİZE, HASTA KABUL DEPARTMANIMIZDA GÖREV ALACAK, HAYVANSEVER, 35 YAŞ ALTI K ..

5 ay önce

Işın Maden - Ankara

Yerimiz Çayyolu / ÇANKAYA DADIR. Firmamızda Sekreter Görevi yapacak Diksiyonu Düzgün Sorumluluk Sahibi Pratik Düşünceye Sahip Bakımlı Güler ..

5 ay önce

Yetiş Otomasyon - Ankara

Şirketimizde ön muhasebe departmanında çalıştırılmak üzere deneyimli personel alınacaktır. ..

6 ay önce

Akademiduru Eğitim Danışmanlık - Ankara

Eğitim & danışmanlık firmamızın Ankara-Kızılay ofisinde çalışmak üzere, 20-30 yaş arasında, en az Lise mezunu bayan çalışma arkadaşı alınaca ..

6 ay önce

Profil Konut Yapı - Ankara

inşaat firmamız merkez ofisine diksiyonu düzgün insan ilişkileri iyi gayrimenkul sektöründe satış deneyimi olan bayan sekreter alınacaktır. ..

6 ay önce

Orsa Elektronik Ve Bilişim - Ankara

Elektronik Bilgisayar ve Bilişim sektörlerinde hizmet veren firmamıza Muhasebe ve iş organizasyonu konularında yardımcı personel alınacaktır ..

7 ay önce

Ertem Basım Yayın - Ankara

SEKRETER GÖREV NİTELİKLERİ VE İŞ TANIMI Ertem Basım Yayın Dağıtım Ltd. Şti. Ümitköy merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; • Benzer bir poz ..

7 ay önce

Ertem Basım Yayın - Ankara

Ankara- Sincan- Başkent OSB -Temelli fabrikasında görevlendirilmek üzere; • Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, • Benzer b ..

7 ay önce

Alternatif Boya - Ankara

İvedik Organize Sanayi bölgesinde faaliyet gösteren elektrostatik toz boya, kimyasal ürünler, boya makinaları satış ve boya makinaları bakım ..

8 ay önce

Otoban Sürücü Kursu - Ankara

MAMAK ÇARŞI MERKEZDE BULUNAN SÜRÜCÜ KURSUMUZA LİSANS VE ÖNLİSANS MEZUNU DİKSİYONU DÜZGÜN BİLGİSAYAR KULLANMAYI BİLEN DAHA ÖNCE OFİS İŞLERİND ..

8 ay önce

Dr. Levent Karafakı Muayenehanesi - Ankara

Kliniğimizde çalıştırılmak üzere - Ön muhasebede çalışabilecek, - Sekreterlik ve yönetici asistanlığı görevini yerine getirebilecek, - Bilgi ..

9 ay önce

Işın Maden - Ankara

Firmamızda Sekreter Görevi yapacak Diksiyonu Düzgün Sorumluluk Sahibi Pratik Düşünceye Sahip Bakımlı Güler Yüzlü ..

9 ay önce