İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 12 İş İlanı Bulundu.
Toplam 12 İş İlanı Bulundu.

Ankara İş İlanları


Eko Savunma - Ankara

Savunma Sanayi Projelerinde çalışmak üzere tasarım mühendisleri aranmaktadır. Çalışma Saatleri H.İçi 08.00:18.00 ..

1 ay önce

Bite Bilişim Teknolojileri - Ankara

GENEL NİTELİKLER · Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümlerinden mezun, · Makine Katı Modelleme ve Ar-Ge , Test, Proje konularında deney ..

1 ay önce

Leka Proje - Ankara

Keresteciler Sanayi Sitesi'nde Bulunan, Savunma Sanayi'ne Hizmet Veren Firmamız İçin: -Kaynak Mühendisi Sertifikasına Sahip -Üniversitelerin ..

1 ay önce

Bite Bilişim Teknolojileri - Ankara

• Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Elektronik-Haberleşme, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, • Switching protokollerine hakim ..

1 ay önce

Özgehan Yapı - Ankara

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI BARTIN ŞANTİYEMİZDE görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ''ÜST YAPI ŞANTİYE ŞEFİ'' arayışımız bu ..

2 ay önce

Rantek Uluslararası - Ankara

Test cihazları konusunda faaliyet gösteren firmamızın Satış Biriminde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden me ..

2 ay önce

Atalian Global Services - Ankara

Ankara Gölbaşı ilçesi veya civar ilçelerinde ikamet eden, Üniversitelerin Ziraat Fakültelerinden mezun, (tercihen bahçe bakımı, tarla bitkil ..

2 ay önce

Özgehan Yapı - Ankara

1- Ankara merkez ofiste görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip '' İNŞAAT MÜHENDİSİ / MİMAR '' arayışımız bulunmaktadır; 2- • ÜST ..

2 ay önce

Cumhuriyet Lezzet Dünyası - Ankara

YENİMAHALLE BATIKENT'TE BULUNAN ÜRETİM TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; *ÜNİVERSİTELERİN GIDA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN, *GIDA SEKTÖR ..

2 ay önce

Balçık Isı Elemanları - Ankara

İMALAT mühendisi tasarım konusunda ÇOK yetkin programları kulanan işçilik ve uygulama prosesleri konusunda yetkin Sistemli çalışmaya yatkın. ..

2 ay önce

Arktika Soğutma - Ankara

Yabancı dil bilen(İNGLİZCE-RUSCA-ALMANCA en az birini) dış ticaret için piyasa araştırması ve firmamızın faaliyeti kapsamında iş bağlama kab ..

3 ay önce

Rul-Kon Makina - Ankara

Firmamıza ürünlerimizin yurtdışı pazarlamasında çalışacak ve imalat sürecini de takip edecek bir personel alınacaktır. Aday, Makine veya End ..

3 ay önce