İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 8 İş İlanı Bulundu.
Toplam 8 İş İlanı Bulundu.

Ankara İş İlanları


Ankara Yalıtım Merkezi - Ankara

OFİS İÇİNDE-SEVKİYAT VE SATIŞ Büro içinde SEVKİYAT VE SATIŞ sabit çalışabilecek bay,bayan Yüz yüze satış - pazarlama yapabilecek Diksiyonu d ..

4 ay önce

Risus Assist Danışmanlık Ve Organizasyon - Ankara

FİRMA BİLGİSİ 2003 YILINDAN BU YANA ÇAĞRI MERKEZİ VE SİGORTA ASSİSTANCE SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ KURULUŞLARDAN BİRİ OLMA HEDEFİYL ..

4 ay önce

Wenntec Bilişim Teknolojileri - Ankara

Lise Mezunu, Tercihen Ankara / Mamak'ta ikamet eden, Yazılı ve sözlü iletişimde başarılı, Takipçi ve sonuç odaklı, Seyahat engeli olmayan, S ..

5 ay önce

Aken Elektrik Enerji - Ankara

Elektrik Ve Enerji, Sektöründe Hizmet Veren Firmamız İçin , GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI İş Tanımı • Teklif ve Satın alma faaliyetlerinde F ..

5 ay önce

Naturel Kamyonum Yayıncılık - Ankara

Kamyonum.com.tr ve kamyonumpazar.com adresleri bünyesinde çalışacak, Seyahat engeli bulunmayan, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Sa ..

6 ay önce

Tepe Grup - Ankara

CAM BALKON VE PVC ÜRETİMİ YAPAN FABRİKAMIZA ; İMALAT ÖLÇÜSÜ ALMASINI BİLEN PROJEYE HAKİM AUTO CAD KULLANABİLEN AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN MAAŞ ..

7 ay önce

Risus Assist Danışmanlık Ve Organizasyon - Ankara

FİRMA BİLGİSİ 2003 YILINDAN BUYANA ÇAĞRI MERKEZİ VE SİGORTA ASSİSTANCE SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ KURULUŞLARDAN BİRİ OLMA HEDEFİYLE İLERLEYEN RİSUS ASS ..

8 ay önce

Ankara Yalıtım Merkezi - Ankara

SAHA VE PAZARLAMA Satış Pazarlama konusunda deneyimli ve deneyimsiz, Saha alanında çalışacaklar içindeki şartlar;, B Sınıfı ehliyet sahibi v ..

8 ay önce