İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 63 İş İlanı Bulundu.
Toplam 63 İş İlanı Bulundu.

İzmir İş İlanları


Sadunoğulları - İzmir

İZMİR BORNOVA BAYRAKLI VE YEŞİLYURT TÜRK TELEKOM ŞUBELERİMİZE AKTİF SATIŞ DENEYİMİ OLAN ÖNCEDEN GSM SEKTÖRÜNDE VE FİRMALARINDA ÇALIŞMIŞ DENE ..

2 yıl önce

Oygur Otomotiv İnşaat Taahhüt - İzmir

İklimlendirme işi yapan firmamıza Diksiyonu düzgün,Güler yüzlü iyi derecede bilgisayar kullanabilen, microsoft office programlarına ve ofis ..

2 yıl önce

Parkar Gıda / Ekrem Coşkun Döner Torbalı - İzmir

EKREM COŞKUN DÖNER TORBALI ŞUBESİNDE DÖNER TEZGAHINDA ÇALIŞACAK VE YETİŞTİRİLECEK DÖNER KALFASI VE ÇIRAĞI ALINACAKTIR. BAŞVURULARIN ŞAHSEN V ..

2 yıl önce

Terapi Su Arıtma - İzmir

SADECE KADIN ADAY BAŞVURULAR DEĞERLENDİRECEKTİR (lütfen erkek adaylar başvurmasın) Aktif sahada ekip ile satış için çalışma arkadaşları aram ..

2 yıl önce

Cankor Etiket - İzmir

Etiket üretimi yapan, Çiğli A.O.S.B. deki fabrikamıza üretim bölümünde görev yapacak askerlik görevini tamamlamış matbaa bilgisi olan/olmaya ..

2 yıl önce

Geo Tekno - İzmir

İzmir Çiğli’de faaliyet göstermekte olan fabrikamızda görevlendirilmek üzere; • Tank karıştırıcı sistemleri, reaktör, eşanjör, silo , tank v ..

2 yıl önce

Atalian Global Services - İzmir

İzmir'de bulunan projemizde görev yapmak üzere TEKNİK SERVİS PERSONELİ aramaktayız; -En az 5 yıl deneyimli -Projenin mekanik elektrik işleri ..

2 yıl önce

Otelfiyat.com - İzmir

İdeal Tur A.Ş. bünyesinde bulunan ve sektörün önde gelen online rezervasyon firmalarından biri olan, Otelfiyat.com Çağrı Merkezimize; 01.06. ..

2 yıl önce

Otelfiyat.com - İzmir

İdeal Tur A.Ş. bünyesinde bulunan ve sektörün önde gelen online rezervasyon firmalarından biri olan, Otelfiyat.com Çağrı Merkezimize, Turizm ..

2 yıl önce

Labirent Mühendislik Doğalgaz Makine - İzmir

İş Tanımı Doğalgaz' la Isıtmada 2005 yılından itibaren faaliyet gösteren Labirent Mühendislik, Doğalgaz Tesisatı Taahhüdü Alanında Lider Fir ..

2 yıl önce

Granit Metal Ev Gereçleri - İzmir

1960 yılında üretim faaliyetlerine başlayan Granit Metal Ev Gereçleri; ütü masası, çamaşır kurutmalık, merdiven, kamp sandalyeleri ve ürün a ..

2 yıl önce

Duyar Rulman - İzmir

Firmamızda genel muhasebe ekibimizde yer alacak BAYAN takım arkadaşı aranmaktadır. Öncelikli tercihimiz Çiğli, Karşıyaka ..

2 yıl önce

Gİ GROUP - İzmir

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kireç Sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için “Makine Bakım Teknisyeni" arayışımız mevcuttur. A ..

2 yıl önce

Efor Yönetim - İzmir

İzmir Kemalpaşa da bulunan gıda firmamızda çalışmak üzere, Askerliğini yapmış 20 - 35 yaş arası Sağlık problemi olmayan Kemalpaşa bölgesinde ..

2 yıl önce

Alaçatı Helvacısı - İzmir

İŞLETMEMİZDE ÇALIŞACAK BAYAN SATIŞ TEMSİLCİSİ / TEZGAHTAR ARANIYOR... EĞER SİZDE BU ALANDA KENDİNİZE GÜVENİYORSANIZ DAHA NE BEKLİYORSUNUZ; - ..

2 yıl önce

Drina Enerji İnşaat - İzmir

İzmir Bergamadaki Şantiyemizde çalışmak üzere yakın yerlerde ikamet eden ve şantiyeye ulaşım problemi olmayan ,sahada ölçüm işleri yapacak n ..

2 yıl önce

GİZA İLETİŞİM - İzmir

TURKCELL SUPERONLINE GİZA ONLİNE SATIŞ MERKEZİ Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. ..

2 yıl önce

Han Şömine Ve Baca Sistemleri - İzmir

Urlada'ki fabrikamız da deneyimli veya yetiştirilmek üzere akbant operatörü istihdam edilecektir. ..

2 yıl önce

Bisquitte / Komşu Kahve - İzmir

Genel Nitelikler ve İş Tanımı • İzmir’de ikamet eden • Başvuracak erkek adaylar için tercihen askerlik vazifesini yerine getirmiş • Üniversi ..

2 yıl önce

E. Güngör Elektronik Ltd. Şti. - İzmir

Çeşme de bulunan LG,PHILIPS yetkili Servisinde servis personeli olarak çalışacak arkadaşlar alınacaktır.Tercihen sektörde deneyimi olan kişi ..

2 yıl önce