İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 8 İş İlanı Bulundu.
Toplam 8 İş İlanı Bulundu.

İzmir İş İlanları


Technic Soğutma Servis Hizmetleri - İzmir

BÜYÜK BİR İÇECEK FİRMASININ MARKA TEKNİSYENİ OLACAK İZMİRDE İKAMET EDEN SOĞUTMA VE ELEKTRİK BİLGİSİ OLAN SRC VE B EHLİYETİ SAHİP AKTİF ARAÇ ..

3 yıl önce

Bay-Tek Soğutma - İzmir

Soğutma sektöründe faliyet gösteren firmamıza Tecrübeli kendi başına servis ve montaj yapabilecek dürüst çalışkan dinamik arkadaşlar aranmak ..

3 yıl önce

Ayazbey Sigorta - İzmir

Teknik Personel iş tanımı; Ayazbey Sigorta A.Ş. nin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde ku ..

3 yıl önce

Kartek Teknik Hizmetleri - İzmir

Arçelik beko yetkili servisinde istihdam edilmek üzere; - deneyimli ev tipi klima, kombi, vrs klima arıza ve montaj teknisyeni ve ya teknisy ..

3 yıl önce

Atalian Global Services - İzmir

En az lise veya MYO mezunu, Endüstriyel Soğutma( soğutma dolapları ) alanında en az 5 yıl deneyimli, Soğutma şantiyelerinde görev almış, Sıh ..

3 yıl önce

Arge Akıllı Güvenlik Sistemleri Teknolojileri - İzmir

Alarm,Kamera ve Yangın İhbar sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamızda teknik servis birimde görevlendirilmek üzere aşağıdaki süreç ..

3 yıl önce

Esc Arıtma Teknolojileri - İzmir

İŞ TANIMI Şirketimizin Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri Teknik Servis Departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere, ekip arkadaşları arıyoru ..

3 yıl önce

Ant Servis Ve Teknik Hizmetler - İzmir

Ana firmamız Almanya olup, Türkiye distribütörlüğüne bağlı İzmir Yetkili Servisiyiz. Alanımız Hidrofor, Sirkülasyon, Yangın ve Pissu Pompala ..

3 yıl önce