İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 24 İş İlanı Bulundu.
Toplam 24 İş İlanı Bulundu.

İzmir İş İlanları


Mecalac İş Makineleri - İzmir

İzmir Ege Serbest Bölgesi'nde faaliyet gösteren Mecalac İş Makineleri iş yerimizde "Gaz Altı Kaynak Operatörü" arayışımız bulunmaktadır. • M ..

7 ay önce

Barın Makine - İzmir

Firmamızda makine imalatından anlayan Gazaltı, Elektrot, Oksijen Kaynağı yapabilen, Tercihen Meslek Liseleri veya Yüksek Okulların ilgili bö ..

7 ay önce

Egemet Reklam - İzmir

Firmamızda istihdam etmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip; • Gazaltı, (MIG / MAG) Kaynağı yapabilen, • Tercihen kaynakçı sertifikası veya ..

7 ay önce

Mıknatıs Ar-Ge - İzmir

Kemalpaşa Organize Sanayi lokasyonunda bulunan Mıknatıs Ar-Ge firmamız için makine şasesi imalatında çalışacak kaynak konstrüksiyon ustası a ..

7 ay önce

Mutlu Metal - İzmir

İzmir Torbalı Yazıbaşı' nda faaliyet gösteren firmamızın, büyüyen ve gelişen organizasyonu içerisinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sah ..

8 ay önce

Yokeş Makina Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. - İzmir

İTOB ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ'nde faaliyet gösteren ve MAKİNA ÜRETİMİ yapan fabrikamızda istihdam edilmek üzere KAYNAKÇILAR alınacaktır. Aday ..

8 ay önce

SİSTEM TEKNİK MAKİNA - İzmir

Sistem Teknik Makina San. ve Tic. A.Ş. olarak ELECTRON markası ile elektrostatik toz boya ekipmanları ve komple boyahane çözümleri üreten fi ..

9 ay önce

Arkas Lojistik - İzmir

Genel Nitelikler Tercihen teknik bilgi ve uygulama tecrübeli, Açık sahada çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden, Kayn ..

9 ay önce

Han Şömine Ve Baca Sistemleri - İzmir

Firmamızın metal atölyesinde Kaynak yapabilen Makina Montajcıları aranmaktadır. ..

9 ay önce

Tarna Otomotiv Ltd Şti - İzmir

Bahçe mobilyası üretiminde faaliyet gösteren firmamıza GAZALTI KAYNAKÇI personel alımı yapılacaktır. *Tecrübeli olması tercih sebebidir. *Gö ..

10 ay önce

Denge Mekanik - İzmir

Buca kaynaklar da faaliyet gösteren firmamız da çalışmak üzere 0,8-1 - 1,2 mm dkp saç işi için gazaltı kaynak Oprt çalışma arkadaşları aranm ..

10 ay önce

Ziyacold Isıtma Soğutma Sistemleri - İzmir

Izmir Kemalpasa mevkinde bulunan Endüstriyel soğutma alanında faaliyet gösteren firmamıza Oksijen kaynak ustası olarak görevlendirilmek üzer ..

10 ay önce

Ege Endüstri - İzmir

Bayraktar Holding grup şirketlerinden olan 1974 yılında kurulan Ege Endüstri ve Ticaret A.Ş., ticari araç ön ve arka dingil, treyler dingili ..

10 ay önce

Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları A. Ş. - İzmir

Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları bünyesinde Kemalpaşa’da bulunan fabrikamızda çalışacak; -En az 2 yıl gazaltı kaynağı kullanmış -Yaptığı ..

10 ay önce

Ziyacold Isıtma Soğutma Sistemleri - İzmir

Izmir Kemalpasa mevkinde bulunan Endüstriyel soğutma alanında faaliyet gösteren firmamıza KAYNAK OPERATÖRÜ olarak görevlendirilmek üzere çal ..

10 ay önce

Mecalac İş Makineleri - İzmir

İZMİR Ege Serbest Bölge'de faaliyet gösteren, MECALAC İŞ MAKİNALARI BÜNYESİNDE görevlendirmek üzere; -GAZALTI kaynağı konusunda en az 2 ..

10 ay önce

Deri Maksan Group - İzmir

Firmamızda çalıştırılmak üzere; *Gazaltı, *Elektrik ve * Argon kaynakçıları ile, MONTAJDA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE - askerliğini yapmış, - 30 yaş ..

10 ay önce

Volser Servis Taşıt Hizmetleri - İzmir

Şirketimizde çalışmak üzere; * Konusunda 3-5 yıl tecrübeli,referans gösterebilecek * Sorumluluk bilinçine sahip * İşinde süreklilik sağlayac ..

11 ay önce

Say Reklam Aş - İzmir

Say Yenilenebilir Enerji ve Say Reklam A.Ş. bünyesinde Kemalpaşa fabrikamızda çalışmak üzere; -Tercihen teknik lise mezunu ya da Mesleki Yet ..

11 ay önce

Arkas Lojistik - İzmir

Genel Nitelikler Tercihen Meslek Lisesi Metal İşleri bölümü mezunu veya MYK sertifikası bulunan, Gazaltı kaynak tecrübesi olan, Açık sahada ..

1 yıl önce