İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 24 İş İlanı Bulundu.
Toplam 24 İş İlanı Bulundu.

İzmir İş İlanları


Mecalac İş Makineleri - İzmir

İzmir Ege Serbest Bölgesi'nde faaliyet gösteren Mecalac İş Makineleri iş yerimizde "Gaz Altı Kaynak Operatörü" arayışımız bulunmaktadır. • M ..

2 yıl önce

Barın Makine - İzmir

Firmamızda makine imalatından anlayan Gazaltı, Elektrot, Oksijen Kaynağı yapabilen, Tercihen Meslek Liseleri veya Yüksek Okulların ilgili bö ..

2 yıl önce

Egemet Reklam - İzmir

Firmamızda istihdam etmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip; • Gazaltı, (MIG / MAG) Kaynağı yapabilen, • Tercihen kaynakçı sertifikası veya ..

2 yıl önce

Mıknatıs Ar-Ge - İzmir

Kemalpaşa Organize Sanayi lokasyonunda bulunan Mıknatıs Ar-Ge firmamız için makine şasesi imalatında çalışacak kaynak konstrüksiyon ustası a ..

2 yıl önce

Mutlu Metal - İzmir

İzmir Torbalı Yazıbaşı' nda faaliyet gösteren firmamızın, büyüyen ve gelişen organizasyonu içerisinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sah ..

2 yıl önce

Yokeş Makina Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. - İzmir

İTOB ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ'nde faaliyet gösteren ve MAKİNA ÜRETİMİ yapan fabrikamızda istihdam edilmek üzere KAYNAKÇILAR alınacaktır. Aday ..

2 yıl önce

SİSTEM TEKNİK MAKİNA - İzmir

Sistem Teknik Makina San. ve Tic. A.Ş. olarak ELECTRON markası ile elektrostatik toz boya ekipmanları ve komple boyahane çözümleri üreten fi ..

2 yıl önce

Arkas Lojistik - İzmir

Genel Nitelikler Tercihen teknik bilgi ve uygulama tecrübeli, Açık sahada çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden, Kayn ..

2 yıl önce

Han Şömine Ve Baca Sistemleri - İzmir

Firmamızın metal atölyesinde Kaynak yapabilen Makina Montajcıları aranmaktadır. ..

2 yıl önce

Tarna Otomotiv Ltd Şti - İzmir

Bahçe mobilyası üretiminde faaliyet gösteren firmamıza GAZALTI KAYNAKÇI personel alımı yapılacaktır. *Tecrübeli olması tercih sebebidir. *Gö ..

2 yıl önce

Denge Mekanik - İzmir

Buca kaynaklar da faaliyet gösteren firmamız da çalışmak üzere 0,8-1 - 1,2 mm dkp saç işi için gazaltı kaynak Oprt çalışma arkadaşları aranm ..

2 yıl önce

Ziyacold Isıtma Soğutma Sistemleri - İzmir

Izmir Kemalpasa mevkinde bulunan Endüstriyel soğutma alanında faaliyet gösteren firmamıza Oksijen kaynak ustası olarak görevlendirilmek üzer ..

2 yıl önce

Ege Endüstri - İzmir

Bayraktar Holding grup şirketlerinden olan 1974 yılında kurulan Ege Endüstri ve Ticaret A.Ş., ticari araç ön ve arka dingil, treyler dingili ..

2 yıl önce

Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları A. Ş. - İzmir

Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları bünyesinde Kemalpaşa’da bulunan fabrikamızda çalışacak; -En az 2 yıl gazaltı kaynağı kullanmış -Yaptığı ..

2 yıl önce

Ziyacold Isıtma Soğutma Sistemleri - İzmir

Izmir Kemalpasa mevkinde bulunan Endüstriyel soğutma alanında faaliyet gösteren firmamıza KAYNAK OPERATÖRÜ olarak görevlendirilmek üzere çal ..

2 yıl önce

Mecalac İş Makineleri - İzmir

İZMİR Ege Serbest Bölge'de faaliyet gösteren, MECALAC İŞ MAKİNALARI BÜNYESİNDE görevlendirmek üzere; -GAZALTI kaynağı konusunda en az 2 ..

2 yıl önce

Deri Maksan Group - İzmir

Firmamızda çalıştırılmak üzere; *Gazaltı, *Elektrik ve * Argon kaynakçıları ile, MONTAJDA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE - askerliğini yapmış, - 30 yaş ..

2 yıl önce

Volser Servis Taşıt Hizmetleri - İzmir

Şirketimizde çalışmak üzere; * Konusunda 3-5 yıl tecrübeli,referans gösterebilecek * Sorumluluk bilinçine sahip * İşinde süreklilik sağlayac ..

2 yıl önce

Say Reklam Aş - İzmir

Say Yenilenebilir Enerji ve Say Reklam A.Ş. bünyesinde Kemalpaşa fabrikamızda çalışmak üzere; -Tercihen teknik lise mezunu ya da Mesleki Yet ..

2 yıl önce

Arkas Lojistik - İzmir

Genel Nitelikler Tercihen Meslek Lisesi Metal İşleri bölümü mezunu veya MYK sertifikası bulunan, Gazaltı kaynak tecrübesi olan, Açık sahada ..

2 yıl önce