İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 748 İş İlanı Bulundu.
Toplam 748 İş İlanı Bulundu.

İzmir İş İlanları


Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları A. Ş. - İzmir

Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları bünyesinde Kemalpaşa'da bulunan fabrikamızda çalışacak: -İdari bina kısmında çay servisi -Düzenli olara ..

3 gün önce

Dora Biyolojik Ürün Çevre Sağ. Hizm. İlaç Müh. Dan. İth. - İzmir

Çevre Mühendisi veya Tekniker; 2008'den bu yana Gaz Arıtım Sistemleri (Koku) ve Atıksu Arıtma Tesisleri sektöründe hizmet vermekte olan firm ..

4 gün önce

REMAK REDÜKTÖR - İzmir

Universal tornada çalışacak. Bilgili ve torna işinde tecrübeli. (Firmamızda çok fazla özel iş yapışmamaktadır fakat gelecek adayların en azı ..

4 gün önce

Punteks Tekstil Makina Sanayi - İzmir

İzmir, Torbalı’da Beyaz Eşya ve Otomotiv sektöründeki yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine yardımcı sanayi olarak hizmet veren şirketimize VASI ..

4 gün önce

REMAK REDÜKTÖR - İzmir

KEMALPAŞA ORGANİZE SANAYİ 'DE YER ALAN FABRİKAMIZ İÇİN -FANUC PROGRAM BİLEN -İŞLEME, TALAŞ ALMA, DELİK DELME, VS. (en azından basit şekilde) ..

4 gün önce

SİSTAŞ ÇELİK DÖVME - İzmir

* Ölçüm aletlerini kullanabilen * Teknik resim okuyabilen * Lise - Meslek Lisesi - Endüstri Meslek Lisesi yada MYO mezunu (torna - tesviye - ..

4 gün önce

Sarıca Mesrubat Gıda İns. Tur. Tic. Ltd Sti - İzmir

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Coca-Cola İçecek firmasının Sarıca Meşrubat Gıda bayisinde İzmir Karşıyaka, Çiğli, Bayraklı ve Menemen bölgele ..

4 gün önce

Cennet Vadisi Gıda - İzmir

BALKAN SÜT ÜRÜNLERİ BAYİİ GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI • Sıcak Satışta çalışabilecek, • Müşteri ilişkileri kuvvetli ve iletişime açık • Sat ..

4 gün önce

Sabuncuoğlu Kimya - İzmir

GENEL NİTELİKLER Müşteri ve sonuç odaklı takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünceye sahip, insan ilişkilerinde başarılı, iş konusunda taki ..

4 gün önce

Sarıca Mesrubat Gıda İns. Tur. Tic. Ltd Sti - İzmir

Coca-Cola İçecek firmasının Sarıca Meşrubat Gıda bayisinde İzmir Karşıyaka, Çiğli, Menemen ve Bayraklı bölgelerinde Satış Temsilcisi olarak ..

4 gün önce

Labirent Mühendislik Doğalgaz Makine - İzmir

YAPILACAK İŞİN TANIMI; * YAPILAN İŞLERİN TAKİBİNİ YAPMAK, * USTA TAKİBİNİ YAPMAK, * EKSİK İŞLERİN TAKİBİNİ YAPMAK, * USTA ORGANİZASYONUNU YA ..

4 gün önce

Yatsan Çeşme - İzmir

İzmir Çeşme de bulunan mobilya mağazamız için çalışma arkadaşları aramaktayız. Tecrübeli ya da tecrübesiz mobilya satışında kendine güvenen, ..

5 gün önce

Webhelp Türkiye - İzmir

2018 Avrupa Sektör Lideri Webhelp, dijital, sosyal ve geleneksel sesli iletişim kanalları aracılığıyla “Çok Kanallı İletişim Merkezi, Telesa ..

5 gün önce

Han Şömine Ve Baca Sistemleri - İzmir

Firmamızın metal atölyesinde Kaynak yapabilen Makina Montajcıları aranmaktadır. ..

5 gün önce

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş. - İzmir

İzmir de bulunan projelerimiz de görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri taşıyan Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi güvenlik görevlileri ..

5 gün önce

BARIŞ İLETİŞİM - İzmir

Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatı ..

5 gün önce

BARIŞ İLETİŞİM - İzmir

Turkcell Kurumsal Hizmetler bünyesinde faaliyet gösteren Barış İletişim Kurumsal Çözüm Merkezi çatısı altında, Turkcell kurumsal ürün ve ser ..

5 gün önce

ALIŞAN LOJİSTİK - İzmir

Meslek lisesi, tercihen meslek yüksek okulu (elektrik-elektronik bölümü) mezunu olmak, Görev alanı ile ilgili en az 3 yıl tecrübeli olmak, İ ..

5 gün önce

Gürsel Kaya Tasarım Alüminyum - İzmir

Üniversitelerin 4 yıllık BÖLÜMLERİNDEN MEZUN 40 Yaşınını aşmamış Pazarlama faaliyetleri (Marka Performans göstergelerinin raporlanması,, sek ..

5 gün önce

Aden Pest Control-İlaçlama Hizmetleri - İzmir

İzmir ve çevre illerde faaliyet gösteren, ilaçlama, dezenfeksiyon ve su deposu temizliği hizmetleri vermekte olan firmamıza, belirtilen işle ..

5 gün önce