İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 1086 İş İlanı Bulundu.
Toplam 1086 İş İlanı Bulundu.

İzmir İş İlanları


Fors Dayanıklı Tüketim - İzmir

Dayanıklı Tüketim Malları sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Gaziemir/Sarnıç Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki görevle ..

3 yıl önce

Sadunoğulları - İzmir

İZMİR BORNOVA BAYRAKLI VE YEŞİLYURT TÜRK TELEKOM ŞUBELERİMİZE AKTİF SATIŞ DENEYİMİ OLAN ÖNCEDEN GSM SEKTÖRÜNDE VE FİRMALARINDA ÇALIŞMIŞ DENE ..

3 yıl önce

SOFRA GRUP - İzmir

• Üniversite mezunu, • Proje yöneticiliği konusunda en az 5 yıl deneyimli, • Müşteri ve ekip yönetimi konularında tecrübeli, • Analiz, takip ..

3 yıl önce

SOFRA GRUP - İzmir

• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Temizlik Hizmeti sektöründe en az 5 yıl deneyimli, • Temizlik ekipmanları, makineleri, kimya ..

3 yıl önce

Fors Dayanıklı Tüketim - İzmir

Şirketimizin Gaziemir/Sarnıç merkezinde aşağıdaki görevleri yerine getirecek; Kendisine verilen talimatlar doğrultusunda yemek listesi hazır ..

3 yıl önce

McDonald's - İzmir

İzmir Gaziemir Optiumum restoranlarımız için  -Takım çalışmasına uyumlu, - Dinamik ve çalışkan, - Müşteri memnuniyetine özen gösteren, ..

3 yıl önce

As Medya - İzmir

A2 veya B ehliyetine sahip olan şirket motoru yada şahsi motoru ile mahalle bazlı paket dağıtımı yapabilecek BAY/BAYAN ,şahsi arabası olan v ..

3 yıl önce

VOLT ELEKTRİK MOTOR - İzmir

Grubumuzun İzmir’de faaliyet göstermekte olduğu VOLT ELEKTRİK MOTOR SAN. TİC. A.Ş. ’de görevlendirilmek üzere; GENEL NİTELİKLER; Meslek Lise ..

3 yıl önce

Güven Öncü Gemi Ve Endüstriyel Soğutma Sistemleri - İzmir

Şirketimiz bünyesinde teknik servis departmanında görevlendirilmek üzere tecrübeli soğutma teknisyeni alınacaktır. ..

3 yıl önce

Labirent Mühendislik Doğalgaz Makine - İzmir

Doğalgaz Mühendislik firmamızda tercihen deneyimli ve yetiştirilmek üzere organizasyon sorumlusu alınacaktır. Yoğun iş temposuna ayak uydura ..

3 yıl önce

Publicspro - İzmir

Wir suchen Mitarbeiter für unsere Büro in İzmir Karşıyaka Seit über 15 Jahren sind wir in der Werbebranche. Wir machen Neueinträge für Branc ..

3 yıl önce

Bukar Turizm - İzmir

Şirket merkezimizin bulunduğu Karşıyaka ve yakın bölgelerinde ikamet eden, sigara kullanmayan, ev yemekleri konusunda(denemeye tabi tutulaca ..

3 yıl önce

Tepe Servis ve Yönetim - İzmir

İzmir de görev yaptığımız Banka, Site, Fabrika projelerimizde görevlendirilmek üzere temizlik işinde çalışacak Engelli Temizlik Personeli ar ..

3 yıl önce

Vodafone- İnterlight İletişim - İzmir

FSK (Vodafone Evde İnternet Satış Kanalı) FSK, VODAFONE'nun Faturalı Satış Kanalı olarak faaliyet gösteren INTERLİGHT İLETİŞİM firmasında, s ..

3 yıl önce

Dri Etiket Ambalaj - İzmir

Ürün etiketi ve barkod etiketi üreten firmamızda, E-Fatura ve E-Arşiv-E- İrsaliye düzenleyecek cari hesaplarımızı ve int ..

3 yıl önce

SOFRA GRUP - İzmir

İzmir lokasyonundaki projemiz için ''Temizlik Hizmetleri Proje Müdürü'' arayışımız bulunmaktadır. • Temizlik hizmetleri ve destek hizmetler ..

3 yıl önce

Özteknik Motorlu Taşıtlar - İzmir

Otomotiv yedek parça sektöründe faaliyet gösteren işletmemizin Kemalpaşa' da yer alan fabrikasında "CNC TORNA OPERATÖRÜ" olarak çalışacak aş ..

3 yıl önce

Hidratem Tesis Ve Yönetim Hizmetleri A. Ş. - İzmir

HİDRATEM TESİS VE YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. ŞİRKETİMİZİN ÇEŞME / İZMİR OTEL PROJESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE OTEL TEMİZLİK PERSONELLERİ ARANM ..

3 yıl önce

CARREFOURSA - İzmir

CarrefourSA olarak 10.000 den fazla çalışanımızla 600'den fazla mağazamız, Hipermarket, Süpermarket, Gurme ve Mini formatlarında faaliyet gö ..

3 yıl önce

Can Ciğer Ocakbaşı - İzmir

YENİ AÇMIŞ OLDUĞUMUZ RESTORANTIMIZA KASİYERLİK YAPABİLECEK VE GELEN MÜŞTERİLERLE İLGİLENEBİLECEK ELEMAN ALINACAKTIR. ..

3 yıl önce