İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 15 İş İlanı Bulundu.
Toplam 15 İş İlanı Bulundu.

İzmir İş İlanları


Rüzgarpak Ofset Ambalaj - İzmir

İşletmemiz Rüzgarpak ofset adı altında oluklu karton ambalaj üzerine üretim firması olarak çalışmakta. AOSB (Atatürk Organize Sanayi Bölgesi ..

3 yıl önce

Hedef Güvenlik - İzmir

İZMİR KARŞIYAKADA BULUNAN ŞİRKET GENEL MDÜRÜLÜĞÜMÜZE MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR. • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Finans- ..

3 yıl önce

Y. N. S Manav - İzmir

FİRMAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE; DENEYİMLİ BAYAN MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR. ..

3 yıl önce

Rüzgarpak Ofset Ambalaj - İzmir

İŞLETMEMİZ AOSB/ÇİĞLİ bulunmakta. Kağıt Ambalaj üzerine faliyet göstermekte. İşyeri Servis güzergahı Yeşilovadan başlayarak, Ege üniversites ..

3 yıl önce

Eroy İnşaat - İzmir

İNŞAAT FİRMASINA ÖN MUHASEBE KONUSUNDA DENEYİMLİ,TELEFON VE MAİL TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK FATURA , SİPARİŞ , CARİ TAKİBİ ..

3 yıl önce

Hedef Güvenlik - İzmir

• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Finans-Muhasebe alanında min. 2 yıl tecrübeli, • Netsis muhasebe programı kullanabilen, • Ms ..

3 yıl önce

İmran Mobilya - İzmir

Firmamıza deneyimli muhasebe elemanı alınacaktır ..

3 yıl önce

Refik Göçer Smmm - İzmir

En az 5 yıl deneyimli muhasebe bürosunda çalışmış tek düzen hesap planına hakim kapanış işlemleri, geçici vergi, Sgk Bordro ve beyannamelere ..

3 yıl önce

Adecco Group - İzmir

Adecco Group dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları ile geleceğine inanıyoruz ve he ..

3 yıl önce

Sistaş A.ş - İzmir

Ön muhasebe işlemlerine hakim Muhasebe kayıtlarını tek düzen planına göre gerçekleştirebilecek Günlük fatura girişleri ve müşteri faturalar ..

3 yıl önce

Oto Ertan - İzmir

Çeşme oto ertan goodyear lastik bayinde çalışaçak Netsis ve Excel bilen muhasebe ve satış konusunda tecrübeli eleman aranmaktadır. ..

3 yıl önce

Ezberci Muhasebe - İzmir

Muhasebe ofisimizde çalışmak üzere; -Bilanço Defter işleyişine hakim, -Elektronik Defter kayıtları ve Beratlarının gönderilmesi konularında ..

3 yıl önce

Büker Makina İmalat Ve Nakliyat - İzmir

Büker Pvc; içerisinde Büker vinç, Plintax Dış Ticaret şirketlerini barındıran Büker Makina iştirakidir. 1995 yılında kurulmuştur. Bu çeyrek ..

3 yıl önce

Metaş Seracılık Tarım Ürünleri - İzmir

NETSİS e fatura Programında daha önce çalışmış Muhasebe alanında (Üretim işletmesinde ) en az 3 yıl tecrübeli Ofis programlarına hakim ve uy ..

3 yıl önce

Etik Smmm Ofisi - İzmir

Muhasebe ofisinde çalışmak üzere, - Bilanço defterine hakim, - Kdv, MuhSgk, Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi beyannamelerini düzenleyebilen, - ..

3 yıl önce