İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 10 İş İlanı Bulundu.
Toplam 10 İş İlanı Bulundu.

İzmir İş İlanları


Özel Yapı İnşaat - İzmir

Firmamız bünyesinde şantiye şefi pozisyonunda çalışacak; * En az 5 yıl tecrübeli * İzmir 'de ikamet eden, * İyi derecede Autocad kullanabile ..

2 yıl önce

Denet Test Ve Analiz Laboratuvarı - İzmir

Çevre, Test ve Analiz laboratuvarımızda görevlendirilmek üzere *Üniversitelerin 4 yıllık Elektrik mühendisliği bölümlerinden mezun *Ofis pro ..

2 yıl önce

Sabuncuoğlu Kimya - İzmir

GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,· Müşteri ve sonuç odaklı takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünce ..

2 yıl önce

Esc Arıtma Teknolojileri - İzmir

TEKNİK SATIŞ VE SERVİS MÜHENDİSİ İŞ TANIMI Şirketimizin Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri Teknik Satış ve Servis Mühendisi pozisyonunda görev ..

2 yıl önce

Huzur Seramik Makina - İzmir

HUZUR SERAMİK LTD.ŞTİ'NDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE CAD/CAM-ÇİZİM PROGRAMI KULLANABİLEN TEKNİK RESSAM VEYA MAKİNE MÜHENDİSİ BA ..

3 yıl önce

Komman Makina Mekatronik Hava Ve Kara Taşıtları A. Ş - İzmir

İzmir Menderes İTOB Organize Sanayi Bölgesinde Bulunan fabrikamıza Solidworks Programına ileri düzeyde hakim Makina Mühendisi, Endüstriyel T ..

3 yıl önce

Aldesa Alternatif Yakıt Sistemleri - İzmir

* Talaşlı imalat ve Üretim Yönetimi tecrübesi olan * Solidworks aktif olarak kullanabilen * Kalite süreçlerine hakim * İngilizce konuşma ve ..

3 yıl önce

Büro 76 - İzmir

Proje, Danışmanlık ve Taahhüt konularında çalışan firmamızda aşağıdaki özeliklere sahip Elektrik Mühendisi arkadaşlar arıyoruz. Adaylarda ar ..

3 yıl önce

Atek Mühendislik - İzmir

Üniversitelerin Makine mühendisliği bölümlerinden mezun, · Sac, profil, kaynaklı imalat konusunda deneyimli, · Aynı veya benzer pozisyonda 5 ..

3 yıl önce

Kares Kimya Mühendislik - İzmir

ATIKSU KİMYASALLARI KONUSUNDA SATIŞDA VE BÜRO İŞLERİNDE ÇALIŞACAK LİSE KİMYA BÖLÜMÜ MEZUNU VEYA YÜKSEK OKUL MEZUNU BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR ..

3 yıl önce