İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 8 İş İlanı Bulundu.
Toplam 8 İş İlanı Bulundu.

İzmir İş İlanları


Efor Yönetim - İzmir

Türkiye geneli Ulusal gıda deposunda Ürün toplamada çalışacak Forklift Operatörü -- Vardiyalı çalışabilecek -- Forklift ehliyetli Tercihen R ..

2 yıl önce

EFORA İNSAN KAYNAKLARI - İzmir

İZMİR KEMALPAŞA DA BULUNAN LOJİSTİK FİRMASINA, -FORKLİFT VE RT OPERATÖR EHLİYETLİ -SEKTÖRDE EN AZ 3 YIL DENEYİM SAHİBİ -EL TERMİNALİ KULLANA ..

2 yıl önce

Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları A. Ş. - İzmir

Say Yenilenebilir Enerji Ekipmanları bünyesinde Kemalpaşa fabrikamızda çalışmak üzere; -G sınıfı ehliyet ya da Forklift Operatörlük Belgesi ..

2 yıl önce

Büker Makina İmalat Ve Nakliyat - İzmir

PVC LAMBRİ ÜRETİMİ YAPAN FABRİKAMIZA ; EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ FORKLİFT OPERATÖRÜ ALINACAKTIR. GÜZERGAH: BUCA-GAZİEMİR-AYRANCILAR-TORBALI ..

3 yıl önce

Öncel Gıda - İzmir

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere; tecrübeli, forklift kullanım belgeleri olan forklift operatörü alınacaktır. İrtibat 05332229738 ..

3 yıl önce

Coca-Cola İçecek A.Ş. - İzmir

GENEL NİTELİKLER *Meslek Lisesinin veya Meslek Yüksek Okulunun Gıda veya Kimya bölümlerinden mezun *Benzer pozisyonda minimum 1 yıl deneyim ..

3 yıl önce

Büker Makina İmalat Ve Nakliyat - İzmir

PLASTİK PVC ÜRETİMİ YAPAN FABRİKAMIZA; EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ FORKLİFT EHLİYETİ OLAN 3 VARDİYA ÇALIŞABİLECEK TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN FORKLİF ..

3 yıl önce

Efor Yönetim - İzmir

Türkiye geneli Ulusal gıda deposunda Ürün toplamada çalışacak Forklift Operatörü -- Forklift ehliyetli Tercihen RT de tecrübeli -- 40 Yaşını ..

3 yıl önce