İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 775 İş İlanı Bulundu.
Toplam 775 İş İlanı Bulundu.

İzmir İş İlanları


ALIŞAN LOJİSTİK - İzmir

Meslek lisesi, tercihen meslek yüksek okulu (elektrik-elektronik bölümü) mezunu olmak, Görev alanı ile ilgili en az 1 yıl tecrübeli olmak, İ ..

3 ay önce

Printlife - İzmir

ÖZGÜVEN SAHİBİ, ÜNİVERSİTE MEZUNU, B SINIFI SÜRÜCÜ EHLİYETİNE SAHİP VE AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN, OFFİCE PROGRAMLARINI (EXCEL, WORD) ET ..

3 ay önce

Purple By Banu - İzmir

Giyim e-ticaret firmamız olan Purple by Banu'nun web sitesine düzenli olarak banner hazırlayacak, görsel olarak ürün girişi yapacak, pratik, ..

3 ay önce

SGA Özel Güvenlik - İzmir

İzmir Torbalı OSB (İTOB) fabrika projemizde '' FORKLİFT OPERATÖRÜ '' olarak görev alacak 35 yaşını aşmamış lise mezunu erkek personel arayış ..

3 ay önce

Nordia Tekstil - İzmir

GENEL NİTELİKLER -En az lise mezunu, -Tekstil sektöründe üretim yapan firmalarda,Üretim ve Kalite konusunda en az 5 yıl tecrübeli, -İletişim ..

3 ay önce

Sema Dış Ticaret Dağıtım Pazarlama - İzmir

Urla Özbek Yolunda bulunan Domuz Eti İşleme tesisimizin üretim bölümünde çalışacak; . Dinamik, . Yetiştirilmek üzere, . Öğrenmeye hevesli, a ..

3 ay önce

Granit Metal Ev Gereçleri - İzmir

1960 yılında üretim faaliyetlerine başlayan Granit Metal Ev Gereçleri; ütü masası, çamaşır kurutmalık, merdiven, kamp sandalyeleri ve ürün a ..

3 ay önce

Espirit İnsan Kaynakları - İzmir

Fabrikalarda çalışacak Kaynak,Soğutma,Poliüretan,Cnc,Boyahane,Montaj,Pres,Lazer kesimci elemanlar alınacaktır. ..

3 ay önce

Duyar Rulman - İzmir

Şirketimiz 25 yıllık geçmişe sahip, Türkiye genelinde internet üzerinden çalışan ve B2B sistemi ile satış gerçekleştiren bir rulman firmasıd ..

3 ay önce

Ant Servis Ve Teknik Hizmetler - İzmir

Ana firmamız Almanya olup, Türkiye distribütörlüğüne bağlı İzmir Yetkili Servisiyiz. Alanımız Hidrofor, Sirkülasyon, Yangın ve Pissu Pompala ..

3 ay önce

Volkan İtfaiye Araçları - İzmir

Sektöründe öncü konumunda, araç üstü ekipman üretimi gerçekleştiren firmamız için; Meslek lisesi mezunu, Oto Elektrikçisi pozisyonunda en az ..

3 ay önce

MNG KARGO - İzmir

-Tercihen lise mezunu,  -B sınıfı sürücü belgesine sahip, -Tercihen araç ile kurye dağıtım operasyonunda görev almış,  -İletişim y ..

3 ay önce

MNG KARGO - İzmir

Urla şubemizde "Saha Operasyon Elemanı" olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.   • Müşterilerden gel ..

3 ay önce

Efor Yönetim - İzmir

TSTANBUL VE İZMİR BÖLGELERİNDE Çalışmak üzere 25-30 yaş aralığında LOJİSTİK MEZUNU En az lise mezunu (ilgili bölümlerden üniversite mezunu t ..

3 ay önce

BOROVALI OTOMOTİV - İzmir

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI BOROVALI OTOMOTİV bünyesinde görevlendirilmek üzere, · Tercihen meslek lisesi veya meslek yüksekokulunun ilgil ..

3 ay önce

Volkan İtfaiye Araçları - İzmir

Sektöründe öncü konumunda, araç üstü ekipman üretimi gerçekleştiren firmamız için; Meslek liselerini Makine veya Metal Teknolojisi bölümleri ..

3 ay önce

GİZA İLETİŞİM - İzmir

TURKCELL SUPERONLINE GİZA ONLİNE SATIŞ MERKEZİ Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. ..

3 ay önce

SECURITAS GÜVENLİK HİZMETLERİ - İzmir

Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz. Ya siz? Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün ..

3 ay önce

Ceyber - İzmir

İş Açıklaması Hizmet sektöründe faaliyet gösteren, teknolojik altyapısıyla hızla büyüyen ve gelişen çağrı merkezimizde, "Mutlu Çalışan Mutlu ..

3 ay önce

Demaş Makina - İzmir

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi' nde, Demaş Makina markası ile küresel pazarlar için paketleme makinel ..

3 ay önce