İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 500 İş İlanı Bulundu.
Toplam 500 İş İlanı Bulundu.

Bursa İş İlanları


Htsy Beyaz Eşya Yetkili Servis İnşaat Otomotiv - Bursa

BURSA BÖLGESİNDE MUDANYA YILDIRIM DA HİZMET VERECEK EN AZ 4 YIL İŞ TECRÜBESİ OLAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANIYOR SSK ,PİRİM ,YEMEK İMKANLARI O ..

6 gün önce

Aksamaz İnsan Kaynakları - Bursa

DANIŞMANLIĞINI YAPTIĞIMIZ FABRİKALARDA DEPO-SEVKİYAT BÖLÜMLERİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE MESAİ PROBLEMİ OLMAYAN, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, VARDİYALI VEYA ..

6 gün önce

EFORA İNSAN KAYNAKLARI - Bursa

Danışmanlığını yaptığımız Türkiye 'nin En büyük E-Ticaret firması bünyesinde şubelerimizde çalıştırılmak üzere Depo personelleri aramaktayız ..

6 gün önce

ARF GROUP - Bursa

BURSA / NİLÜFER BÖLGESİ'NDE BULUNAN LOJİSTİK DEPONUN GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMAK İÇİN ; ( Altınşehir metro istasyonu yanı ) 1 - 8 saat 3 Vardiya 2 ..

1 hafta önce

1k2a Lojistik Hizmetler - Bursa

İŞ TANIMI • Mobilya montaj işlemlerinin müşterinin ev veya iş yerlerinde kurulumun sağlanması • Problemli ürünlerin tespitini yaparak, gerek ..

1 hafta önce

CARREFOURSA - Bursa

Bursa ilinde bulunan CarrefourSA mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, tam zamanlı çalışacak engelli takım arkadaşı arıyoruz. * Yasa gereğ ..

1 hafta önce

Tuvıd Xxl Tekstil - Bursa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Part-Time çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ( 1. Grup: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe Saat 19:00 / 0 ..

1 hafta önce

Yurtiçi Kargo Servisi - Bursa

Genel Nitelikler: Bursa Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; , En az Lise mezunu, Erkek adaylar için askerlikle il ..

1 hafta önce

Artı Lazer Metal Toz Boya - Bursa

Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi'ndeki lazer metal fabrikamızda çalışmak üzere: ERP'ye hakim tercihen en az iki yıl tecrübeli , otomotiv sekt ..

1 hafta önce

Sabahyıldızı İçecek Pazarlama - Bursa

GÜNEY MARMARA BÖLGESİNDE İÇECEK DAĞITIMI YAPAN FİRMAMIZDA BURSA BÖLGESİNİ BİLEN C VEYA E SINIFI( Tercihen dijital ehliyeti bulunan), SRC 4 V ..

1 hafta önce

Ercan Şeker Giyim Gıda - Bursa

FİRMAMIZDA ÇALIŞACAK GELİNLİK VE NİŞANLIK SATIŞI BİLEN DENEYİMLİ SATIŞ PERSONELLERİ ALINACAKTIR MAAŞ DOLGUN OLACAK SADECE BİLEN ELEMANLAR BA ..

1 hafta önce

GRATİS - Bursa

İş Açıklaması • Mağaza satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinde etkin rol almak, • Mağazanın günlük operasyonel süreçlerinde gö ..

1 hafta önce

Dolgun Yapı - Bursa

Yapı dekorasyon mağazamızda çalışacak ön muhasebe bilgisine sahip aynı zamanda mağazayı ve işleri organize edecek güler yüzlü müşteri ilişki ..

1 hafta önce

Efor Yönetim - Bursa

Bursa şehir hastanesi mevkiinde bulunan Lojistik depomuzda çalışmak üzere aşağıda belirtilen şartlarda 22 - 35 yaş arası Depo personelleri a ..

1 hafta önce

Otomatsan - Bursa

Otomat sektöründe (Vending Machine), üretimini, ihracatını, dağıtımını yapan ve distribütör/bayi odaklı hizmet veren şirketimizin lojistik b ..

1 hafta önce

Lösemili Çocuklar Dernegi - Bursa

ACİL 3000 TL MAAŞLA Bursa'da kent meydanındaki şubemize yetiştirilmek üzere iş prensipine sahip vasıflı vasıfsız 10 bayan personel alımı yap ..

1 hafta önce

Proses Mekatronik - Bursa

- Argon kaynağı yapabilen, - Gaz altı kaynağı yapabilen - Teknik resim okuyabilen, - Tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları ..

1 hafta önce

Gu-Te Thales Aş - Bursa

BURSA DA MAKİNE ALANINDA ÜRETİM YAPAN FİRMAMIZ İÇİN FABRİKA MÜDÜRÜ ARAYIŞIMIZ VARDIR İŞLE İLGİLİ ARADIĞIMIZ KRİTERLER; - ..

1 hafta önce

Gİ GROUP - Bursa

Gi Group Turizm Otelcilik ve Restoran sektörünün gelişimi için destek veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiğimiz t ..

1 hafta önce

Gİ GROUP - Bursa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Gi Group Turizm Otelcilik ve Restoran sektörünün gelişimi için destek veren, dünyanın önde gelen şirketlerinde ..

1 hafta önce