İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 697 İş İlanı Bulundu.
Toplam 697 İş İlanı Bulundu.

Bursa İş İlanları


Domino's Pizza - Bursa

Genel Nitelik; Domino’s Pizza bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu kapsamınd ..

3 yıl önce

CİVİL - Bursa

Yurt içi ve yurt dışında, ortalama 1.500 m²'de 70'i aşan mağaza sayısıyla Tekstil ve Anne-Bebek perakende sektörünün en önemli oyuncularında ..

3 yıl önce

Türmed Sağlık Ürünleri Sanayi - Bursa

Sağlık sektöründe çalışmak üzere 20-30 yaş arası bayan; ofis programlarına ve ön muhasebeye hakim, tercihen orta derecede İngilizce bilen, P ..

3 yıl önce

Trapez Trifon - Bursa

ÜNİVERSİTE MEZUNU (4 YIILIK ÖRGÜN EĞİTİM VEREN KURUMLARDAN), B SINIFI SÜRÜCÜ EHLİYETİNE SAHİP VE AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN, OFFİCE PROG ..

3 yıl önce

Proses Mekatronik - Bursa

- Elektrik, elektronik, mekatronik mühendisliği, teknik öğretmenliği ya da eşdeğer fakültelerden mezun, - Tercihen mitsubishi, omron plc, se ..

3 yıl önce

Özen Grup - Bursa

Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda ; . Manav reyonunun ürün devamlılığını ve hijyenini sağlamak , . Ürün çeşitliliğinin korunabil ..

3 yıl önce

EFORA İNSAN KAYNAKLARI - Bursa

Yurt çapında danışmanlığını yaptığımız Türkiye 'nin en büyük E-Ticaret firması Trendyol.com bünyesinde Bursa bölügesin de görevlendirilmek ü ..

3 yıl önce

Tespo Tüketim Malları - Bursa

TESPO, ilk olarak Avrupa ülkelerinde ve Amerika'da yaygınlaşan cash&carry sisteminin 1989 yılından bu güne Türkiye'deki öncüsüdür. Ege, Akde ..

3 yıl önce

Özen Grup - Bursa

Onur Market - Kasap Görevlisi Ataevler Özen Gross İş Açıklaması Emin ve Onurlu adımlarla perakende , tarım , üretim , inşaat alanlarında 5 i ..

3 yıl önce

COOKSHOP - Bursa

Genel nitelikler: Tercihen yiyecek-içecek sektör deneyimli Minimum Meslek Yüksekokulu mezunu Misafir odaklı hareket eden İnsan ilişkileri ku ..

3 yıl önce

COOKSHOP - Bursa

Genel nitelikler: Cafe-Restaurant (Dünya Mutfağı) işletmelerinde en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip, Müşteri odaklı hareket eden, Güler yüz ..

3 yıl önce

Uss Lojistik - Bursa

Dumlupınar OSB'de bulunan fabrikamızda çalışacak "Forklift Operatörü" aranmaktadır. Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Operatörlük yapmaya en ..

3 yıl önce

Aksamaz İnsan Kaynakları - Bursa

DANIŞMANLIĞINI YAPTIĞIMIZ OTOMOTİV, TEKSTİL, METAL VE GIDA SEKTÖRLERİNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZIN ÜRETİM VE SEVKİYAT BÖLÜMÜ İÇİN VARDİYALI ÇA ..

3 yıl önce

Güzellik Zamanı Kişisel Bakım Merkezi - Bursa

Bursa'da bulunan güzellik merkezimize deneyimli estetisyenler aranmaktadır. Dolgun maaş +prim, +yemek, + sgk ,+yol. Detaylar iş görüşmesinde ..

3 yıl önce

Atalian Global Services - Bursa

Bursa'da bulunan projelerimiz için -Sorumluluk sahibi -Ekip çalışmasına yatkın -İşinde özverili -Çalışkan Temizlik/Çay Servis Personellerine ..

3 yıl önce

Kobikom Telekomünikasyon Ve Bilişim Hizmetleri - Bursa

Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirmek üzere aşağıdaki özellik ve bilgilere sahip çalışma arkadaşı alınacak ..

3 yıl önce

Method Research Company - Bursa

Bursa Bölgesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Saha Temsilcisi" aramaktayız. İŞ TANIMI Tanınan bir yerel market zincir ..

3 yıl önce