İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 7 İş İlanı Bulundu.
Toplam 7 İş İlanı Bulundu.

Bursa İş İlanları


Onur Market - Bursa

Emin ve Onurlu adımlarla ilerleyen markamızın Bursa Bölge Altınşehir Mağazasında "Temizlik Görevlisi" pozisyonunda görev alacak takım arkada ..

2 hafta önce

Ygbs Easy Lıfe Yönetim Hizmetleri A. Ş - Bursa

GENEL NİTELİKLER - Yönetim Hizmetleri, Güvenlik, Temizlik, Teknik Bakım/İşletim, Bahçe Bakım, Havuz Bakım, Opsiyonel Hizmetler ve Destek Hiz ..

2 hafta önce

Telsama Metal San. Ve Tic. A. Ş. - Bursa

Otomotiv, Beyaz eşya, Elektrik, Elektronik ,Sağlık sektörlerine Yay, klips, şekilli teller, özel parçalar üretmekte olan firmamızda çalıştır ..

1 ay önce

ROTA İNSAN KIYMETLERİ - Bursa

Danışmanlığını yaptığımız NOSAB'ta bulunan Fabrika için kadın ve erkek 'Temizlik Personeli' arayışımız bulunmaktadır. -Erkek adaylar için Ta ..

1 ay önce

Ehil Et Ve Şarküteri - Bursa

Kasap ve şarküteri olarak hizmet veren mağazamızda ekip çalışmasına uyumlu, titiz, düzenli çalışacak tecrübeli temizlik görevlisi arkadaşlar ..

1 ay önce

Cpl Cartonplast Ambalaj - Bursa

Firmamızda, Doğum iznine çıkacak olan personelin yerine izinli olduğu sürede çalışmak üzere (minimum 4 ay), - Öğlen yemeklerinin dağıtımı, - ..

2 ay önce

Bizim Servis ve Danışmanlık Hizmetleri - Bursa

İş Açıklaması: Nilüfer'de bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Engelli temizlik ve Depo görevlisi alınacaktır. Asgari Ücret + Yol + Ye ..

3 ay önce