İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 10 İş İlanı Bulundu.
Toplam 10 İş İlanı Bulundu.

Bursa İş İlanları


SOFRA GRUP - Bursa

Bursa lokasyonlu çeşitli projelerimizde görevlendirmek üzere "Temizlik Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır. • Tercihen alanında deneyimli, • ..

2 yıl önce

Bms Group - Bursa

Bursa Kent Meydanı AVM de çalışacak temzilik personeline ihtiyacımız vardır. Çalışma Saati 08.00-10.00 Maaş 790 TL + agi İletişim Canan Pola ..

2 yıl önce

sodexo - Bursa

1966 yılında Fransa’nın Marsilya şehrinde Pierre Bellon tarafından kurulan SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ olarak ülkemizde de 1992 yılından ..

2 yıl önce

Onur Market - Bursa

Emin ve Onurlu adımlarla ilerleyen markamızın Bursa Bölge Altınşehir Mağazasında "Temizlik Görevlisi" pozisyonunda görev alacak takım arkada ..

2 yıl önce

Ygbs Easy Lıfe Yönetim Hizmetleri A. Ş - Bursa

GENEL NİTELİKLER - Yönetim Hizmetleri, Güvenlik, Temizlik, Teknik Bakım/İşletim, Bahçe Bakım, Havuz Bakım, Opsiyonel Hizmetler ve Destek Hiz ..

2 yıl önce

Telsama Metal San. Ve Tic. A. Ş. - Bursa

Otomotiv, Beyaz eşya, Elektrik, Elektronik ,Sağlık sektörlerine Yay, klips, şekilli teller, özel parçalar üretmekte olan firmamızda çalıştır ..

3 yıl önce

ROTA İNSAN KIYMETLERİ - Bursa

Danışmanlığını yaptığımız NOSAB'ta bulunan Fabrika için kadın ve erkek 'Temizlik Personeli' arayışımız bulunmaktadır. -Erkek adaylar için Ta ..

3 yıl önce

Ehil Et Ve Şarküteri - Bursa

Kasap ve şarküteri olarak hizmet veren mağazamızda ekip çalışmasına uyumlu, titiz, düzenli çalışacak tecrübeli temizlik görevlisi arkadaşlar ..

3 yıl önce

Cpl Cartonplast Ambalaj - Bursa

Firmamızda, Doğum iznine çıkacak olan personelin yerine izinli olduğu sürede çalışmak üzere (minimum 4 ay), - Öğlen yemeklerinin dağıtımı, - ..

3 yıl önce

Bizim Servis ve Danışmanlık Hizmetleri - Bursa

İş Açıklaması: Nilüfer'de bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Engelli temizlik ve Depo görevlisi alınacaktır. Asgari Ücret + Yol + Ye ..

3 yıl önce