İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 10 İş İlanı Bulundu.
Toplam 10 İş İlanı Bulundu.

Bursa İş İlanları


Dolgun Yapı - Bursa

Yapı dekorasyon mağazamızda çalışacak ön muhasebe bilgisine sahip aynı zamanda mağazayı ve işleri organize edecek güler yüzlü müşteri ilişki ..

4 gün önce

Yeşilyayla Kesici Aletler Ltd. Şti. - Bursa

Hakkımızda: Yeşilyayla Kesici Aletler 1879 yılında Bursa'da kurulmuştur. Nesiller boyu gelişerek, Doğu Avrupa, Orta Doğru ve Afrika bölgesin ..

2 hafta önce

Sanat Dünyası - Bursa

Sanatsal Malzemelerin ve Okul Öncesi Kırtasiye ürünlerinin satışının ve ithalatının yapıldığı, sektörde lider konumda olan ART SANATSAL MAĞZ ..

2 hafta önce

Sabahyıldızı İçecek Pazarlama A. Ş. - Bursa

Ön muhasebe bilgi ve tecrübesine sahip, · Netsis programına hakim,E-fatura ve E-Arşiv işlemlerine hâkim, fatura ve irsaliye işlemlerini yürü ..

3 hafta önce

Otomatsan - Bursa

Alaaddinbey mah. 620 Sokak No:3 Nilüfer-BURSA adresindeki genel müdürlük binasında Muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere; İngilizce ..

3 hafta önce

Yayınnet - Bursa

TÜRK TELEKOM KURUMSAL BAYİSİNDE ÇALIŞACAK ÖN MUHASEBECİ PERSONELİ ARAMAKTAYIZ. İŞ TANIMI VE NİTELİKLER: 1- Ön Muhasebe pozisyonunda en az 2 ..

1 ay önce

Tuvıd Xxl Tekstil Konf. San. Tic. Ltd. Şti. - Bursa

En Az 3 Yıl Tecrübeli, Office Programlarını kullanabilen, Tercihen Vega Muhasebe Programını bilen, E-Fatura,E-Arşiv,Alış/Satış Fatura İşleml ..

1 ay önce

Art Transfer Baskı - Bursa

TEKSTİL DİJİTAL BASKI ALANINFA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ İÇİN EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ ZİRVE PROGRAMINA HAKİM ÖN MUHASEBE VE SEKRETER POZİSYON ..

1 ay önce

Teknikplas Otomotiv Plastik Ltd. Şti. - Bursa

Çalı Yaylacık Bölgesinde Endüstriyel plastik parçalar üreten firmamızda görevlendirmek edilmek üzere Firma Ön muhasebe işlemlerinin yürütülm ..

2 ay önce

Otomatsan - Bursa

Yüksek teknolojili ürünler üretimi konusunda çalışan şirketimizin Alaaddinbey mah. 620 Sokak No:3 Nilüfer-BURSA adresindeki genel müdürlük b ..

2 ay önce