İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 31 İş İlanı Bulundu.
Toplam 31 İş İlanı Bulundu.

Bursa İş İlanları


Oba Kurumsal Ve Bireysel Hizmetler - Bursa

Otomotiv sektöründe görev alacak Vasıflı / Vasıfsız Bay/Bayan personel alınacaktır. - 40 Yaşını aşmamış, ..

1 gün önce

Gİ GROUP - Bursa

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel v ..

2 gün önce

Ayaks Group - Bursa

. Günlük ve haftalık üretim programlarını kontrol etmek, · İmalat işlemlerinin hedeflenen sürede ve kalite standartlarında yapılması için ça ..

4 gün önce

Ayaks Group - Bursa

- KALIP İMALATI , ADİLATI VE BAKIMI KONUSUNDA TECRÜBELİ , - İLGİLİ ÜNİVERSAL VE CNC MAKİNE , TEZGAH VE TECHİZAT KULLANIMI KONUSUNDA TECRÜBEL ..

4 gün önce

Htsy Beyaz Eşya Yetkili Servis İnşaat Otomotiv - Bursa

BURSA BÖLGESİNDE MUDANYA YILDIRIM DA HİZMET VERECEK EN AZ 4 YIL İŞ TECRÜBESİ OLAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANIYOR SSK ,PİRİM ,YEMEK İMKANLARI O ..

1 hafta önce

Lösemili Çocuklar Dernegi - Bursa

ACİL 3000 TL MAAŞLA Bursa'da kent meydanındaki şubemize yetiştirilmek üzere iş prensipine sahip vasıflı vasıfsız 10 bayan personel alımı yap ..

1 hafta önce

ROTA İNSAN KIYMETLERİ - Bursa

Danışmanlığını yaptığımız otomotiv koltuğu üretimi yapan firma için MONTAJ ve PRES OPERATÖRLÜĞÜ departmanında çalışacak, personel arayışımız ..

2 hafta önce

Gu-Te Thales Aş - Bursa

MAKINE SEKTORUNE 10 SENEDIR ITINA ILE HIZMET EDEN FIRMAMIZIN BURSA NILUFERDE BULUNAN FABRIKASI ICIN; Makine ve ekipman tasariminda en az 5 y ..

2 hafta önce

Edessa Mobilya - Bursa

mutfak mobilyası , modul toplama , ofis mobilyası modüler toplama işlerinde çalışabileceğimiz iş arkadaşı arıyoruz. ..

2 hafta önce

İnsu Teknik - Bursa

İŞ TANIMI İnsu Teknik, 2005 yılından bu yana gazlı amortisör üretiminde faaliyet göstermektedir. Otomotiv, makine ve endüstriyel alanlara hi ..

3 hafta önce

Oops Bilişim Ve Mimarlık - Bursa

TÜRK TELEKOM çağrı merkezinde çalışacak; • Deneyimli yada yetiştirilmek üzere • Diksiyonu Düzgün, • İletişimi Güçlü, • İkna Kabiliyeti Yükse ..

4 hafta önce

ROTA İNSAN KIYMETLERİ - Bursa

Danışmanlığını yaptığımız Bursa Kapalı Çarşıda bulunan Kuyumcu - Mücevherat firmamız da çalışacak TECRÜBELİ KADIN SATIŞ DANIŞMANI ARAMAKTAYI ..

4 hafta önce

ROTA İNSAN KIYMETLERİ - Bursa

Danışmanlığını yaptığımız 'MÜCEVHERAT' sektöründe hizmet veren oldukça büyük ve kurumsal firma için çeşitli şube ve avm içi şubelerinde çalı ..

4 hafta önce

Adecco Group - Bursa

Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye i ..

1 ay önce

Yeşilyayla Kesici Aletler Ltd. Şti. - Bursa

İş Tanımı: Pirge markasının sahibi, Yeşilyayla Kesici Aletler şirketine ait Kestel Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikamızda, CNC/Pres/Lazer ..

1 ay önce

Proses Mekatronik - Bursa

İşin Tanımı Bursa Samanlı Mah.-Yıldırım da faaliyet gösteren, anahtar teslim Tekstil Boyama Makine”leri üreten firmamızın “Talaşlı İmalat” b ..

1 ay önce

ROTA İNSAN KIYMETLERİ - Bursa

KURUMSAL FABRİKAMIZIN KENDİ KADROSUNDA ÇALIŞMAK ÜZERE - BURSA DA İKAMET EDEN - TEK VARDİYA ÇALIŞACAK - BAY - ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ - G SINI ..

1 ay önce

GRATİS - Bursa

İş Açıklaması • Mağaza satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinde etkin rol almak, • Mağazanın günlük operasyonel süreçlerinde gö ..

1 ay önce

Tramec - Bursa

-Endüstriyel soğutma grubu imalatında değerlendirilmek üzere; -1 yıl ve üzeri deneyime sahip -Takım çalışmasına yatkın -Dinamik ve sorumlulu ..

1 ay önce

Frm Otomasyon - Bursa

GENEL NİTELİKLER · Tercihen üniversitelerin 2 yıllık elektrik, otomasyon bölümlerinden mezun, · Kendini elektrik sektörüne adamış - tecrübel ..

1 ay önce