İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 38 İş İlanı Bulundu.
Toplam 38 İş İlanı Bulundu.

Bursa İş İlanları


Mert Dijital Baskı - Bursa

MERTDİJİTAL BASKI FİRMAMIZDA ÇALIMŞAK ÜZERE DİJİTAL MAKİNA OPERATÖRÜ Alınacaktır. ..

2 yıl önce

GRATİS - Bursa

Siz de büyüyen, dinamik bir ortamda bizimle çalışmak ve kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız hemen başvurun! • Lise mezunu, • Tercihen Perak ..

2 yıl önce

Ekerler Peyzaj - Bursa

• Gül fidanı üretimi yapan firmamızda çalışacak • Tarla ve bahçe deneyimi olan • Tarım aletleri kullanabilen • 20-45 yaş arası • Bay eleman ..

2 yıl önce

Vip Dijital - Bursa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Distribütörlüğünü yapmış olduğumuz telekomünikasyon firması adına satış odaklı ofisimizde ..

2 yıl önce

Eraslan Meşrubat San. - Bursa

SATIŞ TEMSİLCİSİ Coca-Cola İçecek Bursa bölgesi Eraslan Meşrubat San ve Tic Ltd Şti bayisinde, görevlendirilmek üzere ekip arkadaşı aranmakt ..

2 yıl önce

Onur Market - Bursa

Emin ve Onur'lu adımlarla ilerleyen markamızın Bursa Bademli Lojistik Deposunda görevlendirmek üzere ''Forklift Operatörü'' olarak görev ala ..

2 yıl önce

Lignum Ağaç Makinaları - Bursa

Ağaç İşleme Makineleri üretimi yapan firmamız için; - Minimum 2 yıl tecrübeli, - Askerliğini yapmış, CNC Dik İşlem Operatörü aranmaktadır. ..

2 yıl önce

Oba Kurumsal Ve Bireysel Hizmetler - Bursa

Otomotiv sektöründe görev alacak Vasıflı / Vasıfsız Bay/Bayan personel alınacaktır. - 40 Yaşını aşmamış, ..

3 yıl önce

Gİ GROUP - Bursa

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel v ..

3 yıl önce

Ayaks Group - Bursa

. Günlük ve haftalık üretim programlarını kontrol etmek, · İmalat işlemlerinin hedeflenen sürede ve kalite standartlarında yapılması için ça ..

3 yıl önce

Ayaks Group - Bursa

- KALIP İMALATI , ADİLATI VE BAKIMI KONUSUNDA TECRÜBELİ , - İLGİLİ ÜNİVERSAL VE CNC MAKİNE , TEZGAH VE TECHİZAT KULLANIMI KONUSUNDA TECRÜBEL ..

3 yıl önce

Htsy Beyaz Eşya Yetkili Servis İnşaat Otomotiv - Bursa

BURSA BÖLGESİNDE MUDANYA YILDIRIM DA HİZMET VERECEK EN AZ 4 YIL İŞ TECRÜBESİ OLAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANIYOR SSK ,PİRİM ,YEMEK İMKANLARI O ..

3 yıl önce

Lösemili Çocuklar Dernegi - Bursa

ACİL 3000 TL MAAŞLA Bursa'da kent meydanındaki şubemize yetiştirilmek üzere iş prensipine sahip vasıflı vasıfsız 10 bayan personel alımı yap ..

3 yıl önce

ROTA İNSAN KIYMETLERİ - Bursa

Danışmanlığını yaptığımız otomotiv koltuğu üretimi yapan firma için MONTAJ ve PRES OPERATÖRLÜĞÜ departmanında çalışacak, personel arayışımız ..

3 yıl önce

Gu-Te Thales Aş - Bursa

MAKINE SEKTORUNE 10 SENEDIR ITINA ILE HIZMET EDEN FIRMAMIZIN BURSA NILUFERDE BULUNAN FABRIKASI ICIN; Makine ve ekipman tasariminda en az 5 y ..

3 yıl önce

Edessa Mobilya - Bursa

mutfak mobilyası , modul toplama , ofis mobilyası modüler toplama işlerinde çalışabileceğimiz iş arkadaşı arıyoruz. ..

3 yıl önce

İnsu Teknik - Bursa

İŞ TANIMI İnsu Teknik, 2005 yılından bu yana gazlı amortisör üretiminde faaliyet göstermektedir. Otomotiv, makine ve endüstriyel alanlara hi ..

3 yıl önce

Oops Bilişim Ve Mimarlık - Bursa

TÜRK TELEKOM çağrı merkezinde çalışacak; • Deneyimli yada yetiştirilmek üzere • Diksiyonu Düzgün, • İletişimi Güçlü, • İkna Kabiliyeti Yükse ..

3 yıl önce

ROTA İNSAN KIYMETLERİ - Bursa

Danışmanlığını yaptığımız Bursa Kapalı Çarşıda bulunan Kuyumcu - Mücevherat firmamız da çalışacak TECRÜBELİ KADIN SATIŞ DANIŞMANI ARAMAKTAYI ..

3 yıl önce

ROTA İNSAN KIYMETLERİ - Bursa

Danışmanlığını yaptığımız 'MÜCEVHERAT' sektöründe hizmet veren oldukça büyük ve kurumsal firma için çeşitli şube ve avm içi şubelerinde çalı ..

3 yıl önce