İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 10 İş İlanı Bulundu.
Toplam 10 İş İlanı Bulundu.

Bursa İş İlanları


Neccina A. Ş. - Bursa

İletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü ve dinamik Misafir memnuniyeti odaklı, Takım çalışmasına yatkın olan ve etkin şekilde uygulayan, D ..

2 yıl önce

Cemilusta Köfte & Balık (H. C. Gıda. ) - Bursa

CEMİLUSTA BURSA / NİLÜFER'DEKİ RESTORANIMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE GARSON ALIMI YAPILACAKTIR - Cafe-Restaurant işletmelerinde en az 3 yıl mesleki ..

3 yıl önce

sodexo - Bursa

1966 yılında Fransa’nın Marsilya şehrinde Pierre Bellon tarafından kurulan SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ olarak ülkemizde de 1992 yılından ..

3 yıl önce

DOYUYO! - Bursa

DOYUYO bünyesinde Korupark AVM şubemizde görevlendirilmek üzere; Salon Personeli / Servis Personeli arayışımız bulunmaktadır Fastfood restor ..

3 yıl önce

DOYUYO! - Bursa

DOYUYO bünyesinde Kent Meydanı AVM şubemizde görevlendirilmek üzere Salon personeli/ Servis Personeli arayışımız bulunmaktadır Fastfood rest ..

3 yıl önce

Köfteci Ramiz / Oskan Restoran İşl. A. Ş. - Bursa

Bursa Osmangazi, Köfteci Ramiz Oksijen 86 tesislerinde faaliyet gösteren restoranlarımızda bizimle birlikte çalışacak SERVİS ELEMANLARI, GAR ..

3 yıl önce

Gİ GROUP - Bursa

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel v ..

3 yıl önce

TAVUK DÜNYASI - Bursa

Türkiye’nin en hızlı büyüyen akılalmaz lezzet durağı Tavuk Dünyası’nın İnegöl Avm de bulunan yatırımcı restoranında görevlendirilmek üzere; ..

3 yıl önce

sodexo - Bursa

SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ A.Ş. olarak orhangazi 'daki projemizde değerlendirmek üzere; Sorumluluk bilinci gelişmiş, orhangazi çevresind ..

3 yıl önce

COOKSHOP - Bursa

Genel nitelikler: Cafe-Restaurant (Dünya Mutfağı) işletmelerinde en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip, Müşteri odaklı hareket eden, Güler yüz ..

3 yıl önce