İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 22 İş İlanı Bulundu.
Toplam 22 İş İlanı Bulundu.

Bursa İş İlanları


1k2a Lojistik Hizmetler - Bursa

İŞ TANIMI • Mobilya montaj işlemlerinin müşterinin ev veya iş yerlerinde kurulumun sağlanması • Problemli ürünlerin tespitini yaparak, gerek ..

1 hafta önce

Artı Lazer Metal Toz Boya - Bursa

Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi'ndeki lazer metal fabrikamızda çalışmak üzere: ERP'ye hakim tercihen en az iki yıl tecrübeli , otomotiv sekt ..

1 hafta önce

Edessa Mobilya - Bursa

BOYAHANE BOLUMUNDE CALISACAK BOYA USTALARI ARIYORUZ. ..

2 hafta önce

sodexo - Bursa

1966 yılında Fransa’nın Marsilya şehrinde Pierre Bellon tarafından kurulan SODEXO ENTEGRE HİZMET YÖNETİMİ olarak ülkemizde de 1992 yılından ..

2 hafta önce

ORAKÇI Şirketler Grubu - Bursa

Orakçı Şirketler Grubu'na bağlı "PLASKAR Plastik Enj. Otomotiv A.Ş." firmamızda çalıştırılmak üzere ÜRETİM DESTEK OPERATÖRÜ alınacaktır. Oto ..

4 hafta önce

Vip Dijital - Bursa

D-Smart ve TürkTelekom distribütörlüğünde çağrı merkezi sisteminde hizmet veren firmamızda ofis içerisinde çalışacak, müşteri takibi yapacak ..

1 ay önce

GRATİS - Bursa

İş Açıklaması • Mağaza satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinde etkin rol almak, • Mağazanın günlük operasyonel süreçlerinde gö ..

1 ay önce

Oba Kurumsal Ve Bireysel Hizmetler - Bursa

Otomotiv sektöründe görev alacak Vasıflı / Vasıfsız Bay personel alınacaktır. - 40 Yaşını aşmamış, ..

1 ay önce

GRATİS - Bursa

İş Açıklaması • Mağaza satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinde etkin rol almak, • Mağazanın günlük operasyonel süreçlerinde gö ..

1 ay önce

Frm Otomasyon - Bursa

İş Tanımı: - Gelir ve gidere konu tüm muhasebe kayıtlarının hesap planına uygun kayıt edilmesi, - Cari hesapların kontrolü ve mutabakatların ..

1 ay önce

Tramec - Bursa

-Endüstriyel soğutma grubu imalatında değerlendirilmek üzere; -1 yıl ve üzeri deneyime sahip -Takım çalışmasına yatkın -Dinamik ve sorumlulu ..

1 ay önce

Hacı Şerif Bursa - Bursa

Türkiye genelinde 12 ilde 35 şube ve 180 personel ile faaliyet gösteren Hacı Şerif, meşhur dondurmalı irmik helvası, el ..

1 ay önce

G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ - Bursa

Türkiye'de ve dünyanın 100'e yakın ülkesinde, güvenle gülümseyen yüzler için 7/24 çalışan büyük ailemizin bir üyesi olmak ister misiniz? Her ..

1 ay önce

Azd Ambalaj - Bursa

Ambalaj malzemeleri, Temizlik, Hijyen ve Medikal ürünleri Satış tedarik hizmeti veren firmamız için yeni ekip arkadaşları aramaktayız. * Dah ..

1 ay önce

Ege Güvenlik - Bursa

KAMERA VE ALARM SİSTEMLERİ SATISI KONUSUNDA DENEYİMLİ ÇAT KAPI ÇALISABILECEK PAZARLAMA ELEMANLARINA IHTIYAC VARDIR. MAAS DOLGUN OLACAKTIR. ..

1 ay önce

Ropak Robot Makine Otomasyon Kontrol Sistemleri - Bursa

Meslek yüksek okulları veya endüstri meslek liselerinin elektrik/elektronik ya da mekatronik bölümünden mezun, • Elektrik proje okuyabilen, ..

2 ay önce

Gif Plastik - Bursa

23-35 YAŞ ARASI ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ ELEMAN ALINACAKTIR. SERVİS GÜZERGAHINDA İKAMET EDEN ADAYLAR TERCİHİMİZDİR. SERVİS GÜZERGAHI:NOS ..

2 ay önce

Pimar Plastik - Bursa

ÜRETİM ELEMANI PLASTİK HAMMADDE ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZA DENEYİMLİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ERKEK ELEMAN ALINACAKTIR. ..

3 ay önce

Naturelgaz - Bursa

GENEL NİTELİKLER: Türkiye'de yaygın tesis ve altyapı yatırımları ile sıkıştırılmış doğalgaz (CNG) dağıtımı yapan ilk firma olan Naturelgaz S ..

3 ay önce

Micro Bilgisayar Ve Aracılık Hizmetleri - Bursa

İşyerimize gelen cihazların kaydını yapıp teknik servis bölümü ile koordineli çalışacak iş arkadaşları arıyoruz Lütfen arayınız ..

3 ay önce