İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 697 İş İlanı Bulundu.
Toplam 697 İş İlanı Bulundu.

Bursa İş İlanları


Yurtiçi Kargo Servisi - Bursa

Genel Nitelikler: Bursa Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; , En az Lise mezunu, Erkek adaylar için askerlikle il ..

3 yıl önce

CARREFOURSA - Bursa

İşin Tanımı: CarrefourSA olarak 10.000 den fazla çalışanımızla 600'den fazla mağazamız, Hipermarket, Süpermarket, Gurme ve Mini formatlarınd ..

3 yıl önce

GRATİS - Bursa

2009 yılında Sedes Holding bünyesinde kurulan Gratis, Türkiye çapında 600’ün üzerindeki mağazası ile kişisel bakım sektöründe lider konumund ..

3 yıl önce

Mtk Makina Taşlama İmalat Sanayi - Bursa

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere; cnc torna kullanmayı bilen, fanuc işletim sistemi kullanabilen, alanında deneyimli, program yazabilen us ..

3 yıl önce

McDonald's - Bursa

Bursa restoranımızda görevlendirilmek üzere; - Takım çalışmasına uyumlu, - Dinamik ve çalışkan, - Müşteri memnuniyetine özen gösteren, - Ren ..

3 yıl önce

SOFRA GRUP - Bursa

Bursa lokasyonlu çeşitli projelerimizde görevlendirmek üzere "Temizlik Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır. • Tercihen alanında deneyimli, • ..

3 yıl önce

Oba Kurumsal Ve Bireysel Hizmetler - Bursa

Forklift ehliyeti mevcut Sevkiyat deneyimi olan Sap RF tabanca sevkiyat ve depolama konusunda deneyim (tercihen) 30 yaşı geçmemeli Ambarda f ..

3 yıl önce

GRATİS - Bursa

Siz de büyüyen, dinamik bir ortamda bizimle çalışmak ve kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız hemen başvurun! • Lise mezunu, • Tercihen Perak ..

3 yıl önce

Savaş Çeyiz (Güzide Ev Modası) - Bursa

EVTEKSTİLİNDE UZUN SÜRE ÇALIŞABİLECEK BAYAN MAKİNECİ VE TEKSTİL AYAKÇILAR ALINACAKTIR. MÜRACAAT : İSMAİL BEY 0533 620 19 64 LÜTFEN TELEFONLA ..

3 yıl önce

Vip Dijital - Bursa

Distribütörlüğünü yapmış olduğumuz D-SMART firması adına , Müşteri Potansiyeli ve Müşteri Kazanımı Projesi için takım arkadaşları arıyoruz. ..

3 yıl önce

Bursa Çözüm Koleji - Bursa

KURUMUMUZA DANIŞMAN / SEKRETERLİK YAPABİLECEK, DENEYİMLİ ELEMAN ALINACAKTIR ..

3 yıl önce

KFC - Bursa

İŞ TANIMI Faaliyetlerini “dünyayı besleyen lider şirket” vizyonu ışığında yürüten ve 135 ülkede, 44.000’e yakın restoranla dünyanın en büyük ..

3 yıl önce

Bursa Çözüm Koleji - Bursa

Kolejimizin bünyesinde çalıştırılmak üzere Güvenlik Görevlisi alınacaktır. ..

3 yıl önce

Tuvıd Xxl Tekstil - Bursa

- Firmamızın Ana deposuna gelen ürülerin, mevcut sistem üzerinden mal kabul işlemlerini, irsaliye kontrol işlemlerini prosedürlere uygun ola ..

3 yıl önce

KFC - Bursa

Faaliyetlerini “Dünyayı besleyen lider şirket” vizyonu ışığında yürüten ve 135 ülkede, 44.000’e yakın restoranla dünyanın en büyük restoran ..

3 yıl önce

Subway - Bursa

Dünyada en çok restaurant sayısı olan SUBWAY markası altında çalışmak ister misiniz? Çalışma yeri : Podyumpark Çalışma şekli : Tam zamanlı v ..

3 yıl önce

Aksamaz İnsan Kaynakları - Bursa

OTOMOTİVDE ÜRETİM BÖLÜMÜNDE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE, VARDİYALI ÇALIŞACAK, MESAİ PROBLEMİ OLMAYAN, 18 - 40 YAŞ ARASI BAY ELEMANLAR ALINACAKTIR. S ..

3 yıl önce

Bursa Pet - Bursa

Günlük olarak alınan siparişlerin hazırlanıp paketlenerek sevkiyata hazır hale getirilmesi, Showroom raflarının ve bölgesinin temizlik ve dü ..

3 yıl önce

Arkas Lojistik - Bursa

Genel Nitelikler Tercihen teknik bilgi ve uygulama tecrübeli, Açık sahada çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Bursa Gemlik'de ikamet ede ..

3 yıl önce

AL-KOR MAKİNA KALIP SANAYİ - Bursa

Otomotiv ana sanayi ve yan sanayi faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde, Bursa fabrikamız üretim departmanında görevlendirilmek üzere "Pla ..

3 yıl önce