İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 500 İş İlanı Bulundu.
Toplam 500 İş İlanı Bulundu.

Bursa İş İlanları


Gİ GROUP - Bursa

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel v ..

2 saat önce

ESC DESTEK - Bursa

19-45 YAŞ ARASINDA, ELLEÇLEME (YÜKLEME VE BOŞALTMA) PERSONELİ OLARAK ÇALIŞACAK VASIFSIZ BAY PERSONELLER ALINACAKTIR. YEVMİYE ŞEKLİNDE ÇALIŞI ..

1 gün önce

İNKA İnsan Kaynakları - Bursa

İNKA İnsan Kaynakları Firması Yeni Nesil Bütünleşik İK Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olanBordr ..

1 gün önce

Ayaks Group - Bursa

. Günlük ve haftalık üretim programlarını kontrol etmek, · İmalat işlemlerinin hedeflenen sürede ve kalite standartlarında yapılması için ça ..

2 gün önce

Ayaks Group - Bursa

- KALIP İMALATI , ADİLATI VE BAKIMI KONUSUNDA TECRÜBELİ , - İLGİLİ ÜNİVERSAL VE CNC MAKİNE , TEZGAH VE TECHİZAT KULLANIMI KONUSUNDA TECRÜBEL ..

2 gün önce

Artı Lazer Metal Toz Boya - Bursa

Nilüfer Organize Sanayi bölgesindeki lazer metal fabrikamızda çalışmak üzere; deneyimli, teknik resim okuyan ve ölçüm aletlerini kullanabile ..

2 gün önce

ROTA İNSAN KIYMETLERİ - Bursa

Danışmanlığını yaptığımız TEKSTİL FABRİKASIN'da üretim departmanında çalışacak, DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ yetiştirilmek üzere BAYAN üretim person ..

2 gün önce

Aras Kargo - Bursa

Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyanın 227 ülkesine ‘önem’ taşıyan Aras Kargo, 42 yıldır müşterilerine, paydaşlarına ve ülke ekonomisine ka ..

3 gün önce

Yurtiçi Kargo Servisi - Bursa

Genel Nitelikler: Bursa Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; Bursa-İnegöl'de ikamet eden, En az Lise mezunu, Erkek ..

3 gün önce

Ormak Ağaç İşleme Makine İmalat - Bursa

SolidWorks bilgisi olan. -Makine Mühendisliği mezunu olması tercih nedenidir. -Esnek Çalışma Saatlerine Karşılık Mesai Ücreti Verilmektedir. ..

4 gün önce

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ - Bursa

53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe ..

4 gün önce

Orbay Kimya - Bursa

Sektöründe öncü firmamız üretim tesisinde görev alacak, - Tercihen endüstri meslek lisesi, meslek yüksek okulu, mesleki eğitim merkezi mezun ..

4 gün önce

Yurtiçi Kargo Servisi - Bursa

Genel Nitelikler: Bursa Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; , En az Lise mezunu, Erkek adaylar için askerlikle il ..

4 gün önce

Famak Makina - Bursa

MAKİNA MONTAJ VE SERVİSİNDE ÇALIŞACAK TERCİHEN 1 YIL DENEYİMLİ ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN B SINIFI EHLİYETLİ ELEMAN ALIMI ..

4 gün önce

Oba Kurumsal Ve Bireysel Hizmetler - Bursa

Kombi montaj bölümünde parçaları toplayacak monte edecek bay bayan personeller alınacaktır. ..

5 gün önce

ORAKÇI Şirketler Grubu - Bursa

• Şehir merkezine yakın çiftlikte çalışıp çiftliğin işlerini yapacak, • B sınıfı araç ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, • Özellikle ..

5 gün önce

TURKCELL KURUMSAL ÇÖZÜM MERKEZİ DEHA TEKNOLOJİK ÜRÜNLER - Bursa

Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatı ..

5 gün önce

Özen Grup - Bursa

Bursa Gülbahçe’deki Genel Müdürlüğümüz'de, Stratejik Planlama ve Pazarlama Direktörlüğü bünyesinde "Reklam Görsel Tasarım Yöneticisi " pozis ..

5 gün önce

Teknobara - Bursa

POLİSAJ ZIMPARA FORMLAMA VE PUNTA KAYNAK BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK YETİŞMİŞ YETİŞMEK ÜZERE ARANAN ÖZELLİKLER: SADECE ERKEK PERSONEL ALINACAK DİSİP ..

5 gün önce

Teknobara - Bursa

FABRİKAMIZ BÜNYESİNDE, DEPO VE SEVKİYAT PERSONELİ FORKLİFT KULLANMASINI BİLEN KAMYONET VE KAPALI KASA KAMYONET KULLANABİLEN SRC BELGESİ OLAN ..

5 gün önce