İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 92 İş İlanı Bulundu.
Toplam 92 İş İlanı Bulundu.

Eskişehir İş İlanları


Bizim Servis ve Danışmanlık Hizmetleri - Eskişehir

2005 yılında kurulan, 3000'i aşan çalışan sayısı, 4 bölge müdürlüğü ile tesis yönetimi, temizlik, ofis destek, servis ve ikram hizmetleri ko ..

2 yıl önce

MNG KARGO - Eskişehir

-Tercihen lise mezunu,  -B sınıfı sürücü belgesine sahip, -SRC3, SRC4 belgesine sahip, -Psikoteknik belgesi olan, -Tercihen araç ile ku ..

2 yıl önce

Özgü İdari Hizmetler - Eskişehir

Danışmanlığını yapmakya olduğumuz Yemek Üretim alanında köklü hizmet veren bir firma bünyesinde ‘’ İnsan Kaynakları Müdürü’’ olarak çalışaca ..

2 yıl önce

SECURITAS GÜVENLİK HİZMETLERİ - Eskişehir

Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende ..

2 yıl önce

Endel Endüstri Elektrik - Eskişehir

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI * Meslek liselerinin elektrik bölümlerinden mezun * Tercihen en az iki yıl bakım-onarım tecrübesi olan, * Erke ..

2 yıl önce

Domino's Pizza - Eskişehir

DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Pizza Ustası olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Dom ..

2 yıl önce

Domino's Pizza - Eskişehir

DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Vardiya Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi D ..

2 yıl önce

Viar Tekstil - Eskişehir

İstanbul merkezli olup yurtiçi genelinde perakende mağazaları olan Viar, ESKİŞEHİR şubesinde görev alacak BAYAN Mağaza Müdür Yardımcısı aram ..

2 yıl önce

Tespo Tüketim Malları - Eskişehir

TESPO, ilk olarak Avrupa ülkelerinde ve Amerika'da yaygınlaşan cash&carry sisteminin 1989 yılından bu güne Türkiye'deki öncüsüdür. Ege, Akde ..

2 yıl önce

sodexo - Eskişehir

•ESKİŞEHİR'DEKİ PROJEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE; En az lise mezunu veya meslek lisesi mezunu, Toplu yemek sektöründe garsonluk tecrübesi olan, Hij ..

2 yıl önce

sodexo - Eskişehir

ESKİŞEHİR'DEKİ PROJEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE; Toplu yemek sektöründe AŞÇIBAŞI pozisyonunda en az 4 yıl deneyimi olan, Hijyen Eğitim Sertifikasın ..

2 yıl önce

sodexo - Eskişehir

ESKİŞEHİR'DEKİ PROJEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE; Toplu yemek sektöründe deneyimi olan, Hijyen Eğitim Sertifikasına sahip, AŞÇI kadrosu için USTALIK ..

2 yıl önce