İş Arıyorum
Menüler
Sosyal Medya

Toplam 488 İş İlanı Bulundu.
Toplam 488 İş İlanı Bulundu.

Bursa İş İlanları


Turgay Dişli Makina - Bursa

Tercihen -Talaşlı imalat konusunda deneyimi olan, -Teknik resim bilgisi olan, -Cnc freze tezgâhı kullanım tecrübesine sahip, - Askerlik hizm ..

3 ay önce

Bizim Servis ve Danışmanlık Hizmetleri - Bursa

İş Açıklaması: Nilüfer'de bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Engelli temizlik ve Depo görevlisi alınacaktır. Asgari Ücret + Yol + Ye ..

3 ay önce

EKER SÜT ÜRÜNLERİ - Bursa

Eker Süt Ürünleri AŞ'nin Bursa'da faaliyet gösteren Bölge Müdürlüğü'nde görev alacak olan PLASİYER pozisyonu için aranılan genel nitelikler ..

3 ay önce

Domino's Pizza - Bursa

DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Vardiya, Asistan, Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamakla ..

3 ay önce

Gİ GROUP - Bursa

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel v ..

3 ay önce

Özen Grup - Bursa

İş Tanımı ·         Kullanıcılar tarafından bildirilen problem ve talepleri karşılamak, analiz ..

3 ay önce

Global Co - Bursa

İPLİK BÜKÜM TESİSİMİZ DE AKTARMA & TFO. BÜKÜM MAKİNELERİN DE MEKANİK AYAR ve BAKIMIN DA ÇALIŞTIRILACAK ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ veya 2 YILLIK ..

3 ay önce

Dkm Duran Kimya - Bursa

Firmamıza webden, sosyal medya dan sipariş alıp sisteme girip kargolayacak mağazada satış danışmanlığı yapabilecek güler yüzlü çalışma ahlak ..

3 ay önce

Sabahyıldızı İçecek Pazarlama A. Ş. - Bursa

GÜNEY MARMARA BÖLGESİNDE İÇECEK DAĞITIMI YAPAN FİRMAMIZDA BURSA BÖLGESİNİ BİLEN B VEYA E SINIFI( Tercihen dijital ehliyeti bulunan), SRC 4 V ..

3 ay önce

Artı Lazer Metal Toz Boya - Bursa

FİRMAMIZA AİT OTOKAR ATLAS VE IVECO DAILLY ARAÇLARIMIZLA ŞEHİR İÇİ MÜŞTERİLERİMİZE MALZEME SEVKİYATI YAPACAK, PSİKOTEKNİK BELGESİ, SRC BELGE ..

3 ay önce

Mirbey Group - Bursa

Ön Muhasebe Bilgisi olan,, Sekreterlik yapabilecek , Danışmada durup , Müşterileri Karşılayabilecek, (Tercihen İngilizce bilen ,) Takım çalı ..

3 ay önce

Domino's Pizza - Bursa

Genel Nitelik; Domino’s Pizza bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu kapsamınd ..

3 ay önce

CİVİL - Bursa

Yurt içi ve yurt dışında, ortalama 1.500 m²'de 70'i aşan mağaza sayısıyla Tekstil ve Anne-Bebek perakende sektörünün en önemli oyuncularında ..

3 ay önce

Türmed Sağlık Ürünleri Sanayi - Bursa

Sağlık sektöründe çalışmak üzere 20-30 yaş arası bayan; ofis programlarına ve ön muhasebeye hakim, tercihen orta derecede İngilizce bilen, P ..

3 ay önce

Trapez Trifon - Bursa

ÜNİVERSİTE MEZUNU (4 YIILIK ÖRGÜN EĞİTİM VEREN KURUMLARDAN), B SINIFI SÜRÜCÜ EHLİYETİNE SAHİP VE AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN, OFFİCE PROG ..

3 ay önce

Proses Mekatronik - Bursa

- Elektrik, elektronik, mekatronik mühendisliği, teknik öğretmenliği ya da eşdeğer fakültelerden mezun, - Tercihen mitsubishi, omron plc, se ..

3 ay önce

Özen Grup - Bursa

Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda ; . Manav reyonunun ürün devamlılığını ve hijyenini sağlamak , . Ürün çeşitliliğinin korunabil ..

3 ay önce

EFORA İNSAN KAYNAKLARI - Bursa

Yurt çapında danışmanlığını yaptığımız Türkiye 'nin en büyük E-Ticaret firması Trendyol.com bünyesinde Bursa bölügesin de görevlendirilmek ü ..

3 ay önce

Tespo Tüketim Malları - Bursa

TESPO, ilk olarak Avrupa ülkelerinde ve Amerika'da yaygınlaşan cash&carry sisteminin 1989 yılından bu güne Türkiye'deki öncüsüdür. Ege, Akde ..

3 ay önce

Özen Grup - Bursa

Onur Market - Kasap Görevlisi Ataevler Özen Gross İş Açıklaması Emin ve Onurlu adımlarla perakende , tarım , üretim , inşaat alanlarında 5 i ..

3 ay önce